Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • crok

    Topikgazda

    válasz aytukabozs #35788 üzenetére

    Már a Note 5 se kap 12-t.. én meg szerintem visszamegyek MDroid Oreo-ra :D nem nagyon maradt ugye Pie amit tovább akarnának vinni.. Most kb. ez van:

    - vagy kivár aki akar és lesz olyan Android 10 ami stabil lesz és nem lesz benne lag meg bug (olyan lagot csinál egyik-másik Android 10-es telefon (nem csak a mido, vatta új készülékek is)) hogy hiába tapizod a kijelzőt egyszerűen nem történik semmi, de hosszú másodpercekig.. Twitter/Youtube tele van most..

    - vagy valamelyik MIUI portot használja aki akarja (én személy szerint nem ajánlom, ki tudja mikor hagyja azt is abba aki csinálta aztán lehet továbbköltözni, abban is vannak piti és nagyobb bugok is (alsó gombsor világítás pl. csak egy csúnya workaround-al megy amihez én csináltam Magisk modult.. de nagyon csúnya megoldás))

    - vagy én lehet visszamegyek LOS16-ra (LilBlinx) vagy az AOSiP Derpfest Pie-n maradok (most tesztelgetem) mert ezek elég stabilnak tűnnek, max. kernelt cserélek alatta a havi security patch release után..

    - de amin most még annál is jobban elgondolkodtam az az MDroid vagy vissza a LOS Ext-re :D vagy egyenesen MIUI 11 :D

Új hozzászólás Aktív témák