Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szemy94

    senior tag

    válasz ToBeY #5222 üzenetére

    Nekem inkább olyan baj van vele, hogy véletlenszerű érintéseket generál a telefon, ha töltőre rakom, több kábellel, több töltővel tesztelve (fejlesztőiben bekapcsoltam a koppintások megjelenését, hogy biztos legyek a dolgomban, kb minden telefonomnál beszoktam). Szerintetek ráfogják mondjuk az üveg fóliára, vagy ténylegesen csinálnak vele valamit? Lehet a töltő, vagy az érintőfelület is a ludas.
    Esetleg még bemondom, hogy gyengült az üzemidő cserélnek benne egy akksit is? Samsungnál cserélték anno, nem tudom itt mennyire kekeckednek, bár másfél éves az akksi, Samsung-nál 1 éven belül cserélték 1x akksit anno.
    Most tudom nélkülözni a telefont, mert kihoztam egy A56-ot 0ft-ért, így nem bánom, ha oda lesz, amúgy Yettel-be viszem, onnan gondolom Budapest, TMX.(akikről viszont sok jót nem hallani, rosszat annál inkább :F )

Új hozzászólás Aktív témák