Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Baltazár123

    senior tag

    válasz jano_77 #251749 üzenetére

    kipróbálhatod végül is, többen mondták, hogy tetszik nekik. hátha. Elméletben pedig nem troll ágyú, 0.36 pontosságú, a vipera 0.41, de sokkal inkább a viperát vinném közelharcolni, mint ezt a lengyel TD, de még snipeolni is inkább azzal. Én még ennyit pattogni tankot az ellenfélről nem láttam, mint ezzel. Az APCR lesz a ludas, de a vipera prém lőszere is apcr és sokkal megbízhatóbb. Nem értem ezt, mindegy a tank megvan, a tier10-t majd ha valamikor ToTT lesz, akkor veszem csak meg vagy ha buffolják egyszer. közben a töredékekkel kifejleszti magát a tier10 tank :) nem is kell a tier9-el többet játszanom és szerintem nem is fogok. Esetleg ha valamelyik cc elmagyarázza, hogyan kell ezekkel játszani és kedvet kapok újra...

    szerintem elég láthatóan a rush játékosokat célozták meg ezzel a tankkal. előre rohan, a tank talán kibír pár lövést, közben lő 2-3-t, abból mellé megy vagy lepattan 2, de a harmadik az egy szép kövéret beleb.sz az ellenfélbe = a rohamosztagos játékos örül és sikerélménye van, sőt közelről sok tankot egylövésezhet, ami számára külön örömforrás

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák