Hirdetés
- Azonnali informatikai kérdések órája
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Hobby elektronika
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Milyen alaplapot vegyek?
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Milyen cserélhető objektíves gépet?
- Fujifilm X
- Gyári tuningot kínál az Intel az egyes Core Ultra 200S CPU-khoz
-
PROHARDVER!
Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.
-
(rögzített hozzászólás)
Figyelem!
Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!
Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)
Új hozzászólás Aktív témák
-
e-newsee
addikt
válasz
Balcsix #196364 üzenetére
2014 óta annyit változott a WoT, hogy jobb, ha nem is próbálsz meg azokból az emlékekből táplálkozni. Az alapok megmaradtak, de azóta annyi minden változott (még a játékmechanikában is), hogy inkább tekints rá úgy, mint egy új játékra, ami hasonlít az általad ismert WoT-ra. És ami a legfontosabb, ne pár csata alapján ítéld meg, hogy jobb lett-e számodra, vagy rosszabb! Játssz vele egy hónapig, nyomj le párszáz csatát mindenféle tankokkal, nézd át a legénységet, a felszerelést, hogy az azóta szerzett tapasztalatod alapján jól vannak-e beállítva, stb! Pár éve én is fogtam az összes tankom, és csináltam egy nagy legénységi tréning turnét. Olyan félreképzések voltak még kezdő koromból, hogy csak pislogtam! A felszerelésekről nem is beszélve...
Szóval, ha komolyan foglalkoztat a gondolat, hogy visszatérsz, akkor érdemes rászánni pár hetet/hónapot. Kipróbálni pár játékmódot, ami azóta bekerült, még ha csak időszakosan is (pl Frontline, Ranked, Steel Hunter, stb). Vannak új nemzetek, a nagy részük elég szórakoztató, rendelkezik pár sajátos tulajdonsággal (pl olasz, lengyel, új svéd közepes ág, orosz duplacsövű, francia kerekesek). A grafika tényleg jó, és szerintem nagyon jól skálázható, gyenge gépen is jól fut. Sok dolog romlott, ez tény.
A szóráskép pl rosszabb, mint anno, és egyenletesebben oszlik el a célkörön belül, ezért nehezebb weak spotra célozni. Messziről különösen.
Sok a prémium tank, bár a nagy részük nem OP, csak azokat nem veszi senki. Van pár, amivel tényleg elszaladt a ló, de azok közül nem sok van randomban.
Sokan nehezményezik a sok fantázia tankot is, nekem személy szerint semmi bajom velük. A játék régi, a Földön véges a tankok mennyisége. Valahogy fejleszteni kell a tankállományt, hogy legyen újra kihívás azoknak is, akik már szinte minden ágat kihúztak. Negem pl rohadtul nem érdekel, hogy nem létezett a tank. Egyiket sem vezettem a háborúban (szerencsére), onnantól meg nekem egy létező tank ugyanolyan, mint egy kitalált. Az előbbit is kitalálta valaki, csak azt korábban, és meg is építették. A teljesen kitalált tankok nagy része ugyanúgy valós alapokra épül, és simán megépíthető lenne. Az a pár, ami nem, az meg elfér. Ez egy árkád játék, nem szimulátor. Úgy kell hozzáállni!
A prémium lőszer sajnos tényleg kicsit túl van tolva így, hogy már kreditért is megvehető, de hát ez van. A páncélra egyre kevésbé lehet alapozni, ezzel együtt kell élni!
9-10-es tierben most is elég mínuszos tud lenni egy átlagos csata prémium nélkül, de ki lehet farmolni a költségeket, és annyira azért nem nehéz.
Minden évben van pár maraton, ahol (szerintem sajnos), de ki lehet seggelni egy ingyen 8-as prémium tankot, és általában nem olyan rossz egyik sem. Ezen kívül van néha "minimaraton", bár ezt az utóbbi pár hónap alapján úgy néz ki, leváltja a tankrewards esemény, ahol tokeneket gyűjtesz a csaták közben, amikért kaphatsz egy közepesebb tankot (tier 5-7). Ezekkel a tankokkal már jól lehet kreditet halmozni. Néha hozzád vágnak pár nap prémiumot egy-egy esemény kapcsán, akkor meg pláne.
Az MM-et is sokan szidják, és hát valljuk be, néha tényleg produkál érdekes csapatokat, de szerintem sokkal jobb, mint akár csak 2 éve. Akkor egy 8-as tank kb 70-80%-ban csak 10-es csatában volt, most van olyan napom, hogy 10-12 csatából 1-2 van csak, amikor 10-esek is vannak, a többi 9-es, 8-as, néha top tier.
A játékosállomány sokat romlott, ezt én is észreveszem, pedig én sem vagyok unikum (nagyon nem). Erről valahol a játék is tehet, mert sok nagyon jó tankot meg lehet venni pénzért, és a sok idióta azt hiszi, hogy attól jobban játszik. Azt hiszik, a tank ópé, pedig nem, csak annak, akik tudják használni. Pl. tegnapi példa, amikor egy Skorpi G (megvehető prémium tank) villogtat engem megszólítva, hogy kövessem. Artyval voltam Siegfried line-on, és be akart hívni magával a városba. Egy papír sniper TD bement a városba, és szerette volna, ha egy arty is bemegy vele!Csata után megnéztem az embert, és hát, 46% wr, és 3000 értékelés. Nincs több kérdésem...
Viszont ezt el kell fogadni, mert ez már nem fog javulni. A sok reklám bevonzotta a kezdő játékosokat, akiknek viszont van pénzük. Mi meg szenvedünk. Vagy épp kacsavadászatot tartunk. Attól függ, melyik oldalra dob a játék.
Szóval összefoglalva, ha nem görcsölsz rá, csak szeretnél szórakozni, akkor arra nagyon is alkalmas még mindig. Szerintem nem rossz játék a hátrányai ellenére sem. Néha nagyon felb@sz, akkor ki kell lépni, és tartani pár perc/óra/nap szünetet, és ennyi. Ez más játéknál is így van. Egyelőre a játék szórakoztatásra való, nem idegőrlésre.Hű, jó hosszú lettem... már megint.
Új hozzászólás Aktív témák
- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
- Redmi Buds 6 - ajándék fülesnek hallgasd a dalát
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Tőzsde és gazdaság
- Okos Otthon / Smart Home
- Anime filmek és sorozatok
- Azonnali informatikai kérdések órája
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Hobby elektronika
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- További aktív témák...
- ZBook Power 15 G9 15.6" 4K IPS i7-12700H RTX A1000 32GB 512GB NVMe ujjlolv IR kam gar
- Samsung Galaxy Tab S10 Ultra / 256 GB / 12GB RAM / 5G / Ezüst / Független / 2,5 év gyári garancia
- RTX 2060 6GB DDR6/ garancia/ ingyen foxpost
- DELL PowerEdge R620 10xSFF 128GB ECC RAM
- XPS 15 9530 15.6" FHD+ IPS i9-13900H RTX 4070 32GB 1TB NVMe ujjolv IR kam gar
- HATALMAS AKCIÓK / MICROSOFT WINDOWS 10,11 / OFFICE 16,19,21,24 / VÍRUS,VPN VÉDELEM / SZÁMLA / 0-24
- 13-14" Új és használt laptopok , üzletitől a gamerig , kedvező áron. Garanciával !
- Beszámítás! Dell Optiplex 5060 TWR számítógép - i5 8500 16GB DDR4 256GB SSD 500GB HDD UHD630 WIN10
- Bomba ár! Dell Latitude 7390 - i5-8GEN I 8GB I 256GB SSD I 13,3" FHD I HDMI I Cam I W11 I Gari!
- Már 25 000 Ft-tól BONTATLAN. Részletfizetés.Gamer szék noblechairs EPIC Mercedes-AMG Petronas
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest