Aktív témák

  • basiC

    tag

    Üdv!

    Több ilyen wingate-t kell egymás után fűzni, hogy igazán működjön a dolog, bár kérdés megéri-e. Attól függ, hogy miért akarod elrejteni az IPdet... ha IRCen zavar a ping, akkor arra azért van kevésbé bonyolult megoldás is asszem. Ha hackerkedni akarsz, akkor meg ne winfos alól tedd, hanem tanujjá sok Linuxot, programozási nyelvet, olvass sokat és szerezz be 1 jó ügyvédet.

    Ha ''csak úgy'' zavar a ping, akkor tegyél fel 1 tűzfalat, ami megmondja, hogy milyen IPről jött, esetleg a szolgáltatóig visszaköveti a pingelő gépet, és kezd el Te/Ti is pingelni erősen. Hátha nektek nagyobb a sávszélességetek stb stb... ha szerencséd van nem Nálatok erősebb kutyusok keresik az épp bekapcsolva levő fix IPs, nagy(obb) sávszélességű gépeket :)

    Ha rejtve akarsz maradni, akkor : http://www.anonymizer.com/ ez elég gagyi megoldás, de hatásos lehet kiscserkészek ellen.

    basiC

Aktív témák