Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • riska1982

    tag

    Sziasztok!

    Mivel nem találtam ilyen topikot ezért nyitok egyet.
    Van a BIX-be egy szerverem, amin az alábbi op rendszer fut.
    Mint ezt tudni illik a rendszer 64 BIT-es ezért más a felépítése, mint a 32bitesnek, na mind ezt azért is írtam le, mert a hiba amivel találkoztam 32bitben máshogy oldható, meg mint 64bitnél.
    A gondom a következő: Vettem egy Memóriát és beletettem a gépbe. Ezek után el kezdtett fagyni a gép. Na mondom semmi gond, hát megnézem melyik ramtól fagy (de nagyon esélyes volt, hogy az újtól) Ráküldtem a gépre a Windows Memory diagosticot op rendszeren belül. Ekkor fel is ajánlotta, hogy most újraindítás után meg is csinálja.
    Megtörtént az újraindítás meg is csinálta. Amiből ki is derült, hogy RAM a rossz amit betettem! Kivettem, minden OKÉ a teszt során, csak hát furcsa volt, hogy windows előtt mégegyszer bejött a teszt. Mondom nyomok neki egy ESC-et (művelet megszakítása). erre elkezdte előlről. Bármit csinálok vele, de tényleg bármit (már az összes lehetőséget végig zongoráztam), egyszerűen nem tudok belépni a windowsba! Folyamatosan a meória teszter program jön be. Valahogy nagyon beírta magát a bootolási részbe. A kérdésem az, hogy most hazahoztam a wincsit, hogy tudom átírni ezt a bootolási részt manuálisan?
    Amivel eddig próbálkoztam:
    Telepítőről indítani a gépet és ott a hibaelhárítást
    Startrep.exe nem oldotta meg
    Indító lemezről ismét beindíattam a memory diagosticot, de a jelenség ugyanaz
    Olvastam, hogy esetleg a bcdcedit.exe progival talán meg lehet oldani, de ezt elindítom akkor a sajnát windows 7-es op rendszerem adatait olvassa ki, esetleg a másik wincsimről amin a szerver op rendszer van azon, hogy tudok bootot orvosolni? Mégegyszer mondom, hogy 64BITES

    Köszi a segítséget mindenkinek! :R

    https://autofejlesztes.hu Ahol az autódhoz szinte mindent megtalálsz. 06/70-507-08-38

Aktív témák