Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • westlake

    félisten

    válasz Kékes525 #2402 üzenetére

    Igen, ismerős. Nálam csak olyan gépeken jön elő, ahol három-négy builddel ezelőtti a telepítés. Ezeknél az újabb buildek telepítése (frissítés) sem hozott javulást. Viszont annál a gépnél nem jön elő, amin egy tavalyi Insider telepítést frissítget a rendszer folyamatosan. Szóval ez valamelyik újabb build hibája, ami nem minden rendszeren jön elő. :)
    Egyébként amit te írsz, az pont az ellenkezőjének tűnik, mint amit én írtam. Egyrészt nekem csak Insider-nél jön elő (igaz, mást nagyon nem is használok mostanában), másrészt csak "friss" telepítésnél. Értsd: feltelepítettem a 21382-t, ahol előjött a hiba és a frissítések sem oldották meg (->21387, ->21390). A 21382-t csak példaként említettem, egyáltalán nem biztos, hogy ez volt az első ilyen hibás build. De akkor ezek szerint nem csak az Insider buildeket érinti.

    A 21376-os build (05.03) óta van egy ismert hiba, ami összefügghet ezzel:
    [News and interests] We’re investigating an issue where the flyout may occasionally flash in the top left corner of your screen after clicking the button on your taskbar.

    [ Szerkesztve ]

    Play nice!

Új hozzászólás Aktív témák