Hirdetés
- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
- Siet tisztázni az RX 5000/6000 sorozat jövőjét az AMD
- Milyen egeret válasszak?
- Pánikban a világ a Radeon RX 5000 és 6000 sorozat támogatása miatt
- Milyen széket vegyek?
- Gaming notebook topik
- TCL LCD és LED TV-k
- Házimozi belépő szinten
- Soundbar, soundplate, hangprojektor
- Milyen TV-t vegyek?
-
PROHARDVER!
Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)
Új hozzászólás Aktív témák
-
King Unique
titán
Van, illetve a HDD-n a Windows\System32\Config\SOFTWARE fájl a lényeg. Valamint ha jelenleg nem bootol a HDD-lévő Windows és nem tudod átmenetileg másik gépbe betenni, az azon futó Windowson megnézni, akkor pl. egy pendrive-ról bootolt HBCD is megteszi, annál is elérhető a ProduKey program. Viszont ha az általános kulcs van bent a rendszerben, azt lehet kiolvasni, akkor az nem sokat ér, azzal max. telepíteni lehet, de aktiválni nem.
Egyébként meg nem is feltétlen kell a termékkulcs, elég csak azt tudni, hogy milyen kiadás (Home/Pro/egyéb?) volt telepítve, használva. Sőt, azt a telepítő is világosan leírja az aktiválásnál, hogy újratelepítésnél nem kell újból megadni a termékkulcsot. Valamint ha gyárilag Windows 10-zel előtelepített a laptop, azaz BIOS OEM Key van, akkor pláne nem kell a termékkulcs megadásával szórakozni.
-
King Unique
titán
A Windows 10-nél is értelemszerűen az energiagazdálkodási lehetőségeknél (vezérlőpult), illetve hogy mi történjen a laptop fedelének lehajtásakor. Itt van hozzá egy részletes leírás, ahol a vezérlőpultról készült screenshot önmagáért beszél. De látom csak sikerült közben megtalálni, ami egyébként ugyanott van, mint a korábbi Windows-verziókban.

-
cigam
titán
Pedig nem az. Valószínűleg elfogadja a kapott kulcsot, de attól nem lesz legális példány. Egy e-mailben küldött Windows 10 telepítőkód, garantáltan mennyiségi licenc kód. Addig él, amíg a Microsoft ki nem üti. Lehet soha, lehet 1 hónap múlva.
A hivatalosnak tűnő magyar oldalon az (X) jelzést is látta? Ami a fizetett hirdetés jele, vagyis nem a saját kútfőből írt ajánlásuk, hanem pénzt kaptak azért hogy megjelentessék azt az írást.
Az a fura, hogy az MS még nem készített egy tájékoztató oldalt ezekről a töredék áron nepperkedőkről.
-
King Unique
titán
Ha már külső HDD-re lehet telepíteni és fut arról, akkor nyilván külső SSD-ről is. Sőt, az utóbbi esetben jóval gyorsabb lesz a rendszer működése, hasonlóan SATA-n a(z) HDD / SSD felálláshoz. Nekem is van ilyen célra külső SSD-m, ahogyan itt a fórumon szintén többen használnak ilyet (példák). Csak annyi a lényeg, hogy a külső SSD-nél is értelemszerűen Windows To Go telepítés kell, nem hagyományos, mivel az utóbbi szerint nem fog menni. Valamint a megfelelő sebességhez értelemszerűen USB 3.X porthoz csatlakoztatni, illetve külső házból is olyat használni. Tartós és intenzív használatnál pedig az sem árt, ha a külső háznál USB-n működik a TRIM, pontosabban UASP-s csatlakozásnál az UNMAP parancs, ami lényegében ugyanazt csinálja. Bár manapság a modern SSD-knél már a Garbage Collection is egyre hatékonyabb és az is ellensúlyozhatja némileg a TRIM hiányát USB-n.
Új hozzászólás Aktív témák
• OFF topik
• TILOS a warez!
• Windows 10 frissítési kisokos
- Battlefield 6
- Kuponkunyeráló
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- iPhone topik
- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
- „Új mérce az Android világában” – Kezünkben a Vivo X300 és X300 Pro
- Vallás
- Megtartotta Európában a 7500 mAh-t az Oppo
- Siet tisztázni az RX 5000/6000 sorozat jövőjét az AMD
- Path of Exile (ARPG)
- További aktív témák...
- HIBÁTLAN iPhone 13 Pro 128GB Graphite -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3747, 91% Akkumulátor
- Apple iPhone 13 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Telefon felvásárlás!! iPhone 12 Mini/iPhone 12/iPhone 12 Pro/iPhone 12 Pro Max
- MacBook, Apple M1 / M2 kompatibilis dokkolók, DisplayLink 4K, USB-C, Type-C
- Samsung Galaxy S23 Ultra 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest


Jó kis hely.


