Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • azopi74

    addikt

    válasz #58000384 #10095 üzenetére

    "Belátható időn belül: "U.S., UK, China, France, Italy, Germany, Spain, Japan Australia, Canada, India, Brazil, Mexico, and in French in Canada"."

    Sajnos ezzel (USA-val, az EU5-tel és a BRIC országokkal ) le is fedték a világpiac 75%-át. (Oroszország is szerintem rövid időn belül várható) Várhatunk még egy darabig, mire magyarhonba eljut, főleg, hogy MS-nál utolsó körös piac (lowest priority) lett Magyarország.

  • King Unique

    titán

    válasz #58000384 #10095 üzenetére

    És én, vagy a többiek azzal mit kezdjenek, ha más nem foglalkozik vele, vagy épp az MS se? Attól még létező probléma és nem kicsit fontos dolog.
    Én azt értem, hogy szolgáltatás és folyamatosan javítgatják, de te ezek szerint azt nem érted, hogy ha már kiadnak vmit hivatalosként, akkor azt illik felhozni egy bizonyos szintre, hogy alapvető dolgok működjenek benne, amik az x évvel régebbi, fejletlenebbnek minősített rendszerekben is. Mert semmi extra igény és funkció nem volt felhozva. De talán majd 29-én, vagy talán utána, talán.
    Én a 10-est tisztán raktam fel és nem jelenik meg a fényképnézegető, de azért a rendszerben még érdekes módon ott van. A modern verzióval meg leírtam, hogy mi a problémám.
    A korábbi GYIK-ben is azt írták, hogy 29-étól elérhető és a mostaniban is [link]

    "Az operációs rendszer 2015. július 29-től lesz elérhető, de a felhasználók már ma regisztrálhatnak az ingyenes frissítésre."
    "Amikor azután a frissítés 2015. július 29-én megjelenik, értesítést kap, hogy elkezdheti a frissítést."

    Erre értettem legutóbb. Mki azt várja, hogy 29-én megjelenik a gépén és azonnal frissíthet, de az itteni és egyéb hírek alapján nem fog tudni mki, nem kapják meg egyszerre....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák