Hirdetés
- Amlogic S905, S912 processzoros készülékek
- Intel Core i5 / i7 / i9 "Alder Lake-Raptor Lake/Refresh" (LGA1700)
- TCL LCD és LED TV-k
- GeForce RTX 5060 Ti: Ha az ár jó, minden jó (lenne)
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- NVIDIA GeForce RTX 4080 /4080S / 4090 (AD103 / 102)
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Házimozi belépő szinten
- Házimozi haladó szinten
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
-
PROHARDVER!
Ez a topic épített vízhűtésekkel foglalkozik, kompakt vízhűtések topikja erre a linkre kattintva érhető el! [link]
Új hozzászólás Aktív témák
-
Madn!ght
addikt
válasz
KAMELOT #11502 üzenetére
Sajnos a levegő nagyon megreked abban a helyiségben, ahol a gép van, szóval nem igazán van lehetősége szellőzni.
Egy hete van 680-am, azelőtt egy GTX480 volt, ami szintén nem gyenge hőt termel. Ebből a szempontból kicsit "csalódás" a GTX 680, mert áramfelvétel/hőtermelésben azért jóval a 480 alatt van (vagy kellene lennie).
Egyébiránt kb ugyanígy néz ki most is a konfig.
-
mackosajt
addikt
válasz
KAMELOT #10009 üzenetére
Én spec 3 iskolás gyerekkel büszkélkedem, és sajnos, nem informatikával foglalkozom, viszont 1edüli kereső vagyok a családomra, bár nem keresek sz@rul, helyi viszonylatban. Azért az, hogy kint egy segédmunkás többet keres tőlem, az pöttyet elszomorít.
Mondjuk munkahelyemnek és teljesítményemnek hála, nem vagyok messze attól az összegtől, amit írtál. Sőt...Amúgy egy nagy multinál, ahol érdekes anyagok és folyadékok is megfordulnak, így vannak spéci dolgok,amivel találkozunk, meg felkészült karbantartó cégek serege van kapun belül. Szerencsére talán mindegyikkel jóban vagyok.
-
Weareus
addikt
-
ForRedGlory
félisten
válasz
KAMELOT #9994 üzenetére
Ejj, de szép az a berendezett kuckó
Igen, kb ilyen lenne, csak én attól félek, hogy pl nem tudom milyen csatlakozó, cső, radiátor, pumpa kell hozzá, mert olyat nem akarok venni, ami kiderül hogy szar, mert magamhoz is nyúlok. Egyedül ezt láttam, ami tuti kell.
(#9995) Baltoafarkas: Nyilván 780 kell, a linken lévő kép rossz
A Titan és a 780 blokk egymással kompatibilis, ugyanúgy épül fel mindkét kártya. Vagyis inkább a Titan blokk tökéletes a 780-ra is.
Erre a projectre ~100.000 Ft-ot vagyok hajlandó áldozni, és ebbe bele kell férnie a 2 VGA vizezésének. nem árt, ha halk. Semmim nincs, sosem vizeztem komolyabban, ez nekem eléggé a sötét ló esete. Legjobb lenne, ha lehetne ezeket csomagba venni
De ha valaki olyan ügyes, és egy kis "mellékesért" elvállalja a teljes vizesítést, szóljon.
-
-
Új hozzászólás Aktív témák
● Kompakt vízhűtések topikja erre!
● Olvasd el a Téma összefoglalót!
● Privát üzenetben szakmai kérdéssel ne zavarjátok a tagokat!
● A topik csak épített vizes rendszerekkel foglalkozik!
● A topik kiemelt témájú!
● Vízhűtés offtopik
- Amlogic S905, S912 processzoros készülékek
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Spórolós topik
- Folyószámla, bankszámla, bankváltás, külföldi kártyahasználat
- Ukrajnai háború
- Politika
- PROHARDVER! feedback: bugok, problémák, ötletek
- Intel Core i5 / i7 / i9 "Alder Lake-Raptor Lake/Refresh" (LGA1700)
- Gumi és felni topik
- TCL LCD és LED TV-k
- További aktív témák...
- BESZÁMÍTÁS! Apple Macbook Pro 16" 2019 i7 9750H 32GB 500GB Radeon Pro 5300M hibátlan működéssel
- Konzol felvásárlás!! Xbox Series S, Xbox Series X
- Apple iPhone 8 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Telefon felvásárlás!! Apple iPhone 16, Apple iPhone 16e, Apple iPhone 16 Plus, Apple iPhone 16 Pro
- Dell és HP szerver HDD caddy keretek, adapterek. Több száz darab készleten, szállítás akár másnapra
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest