Hirdetés
- Bluetooth hangszórók
- Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek!
- Milyen CPU léghűtést vegyek?
- Vezetékes FÜLhallgatók
- SSD kibeszélő
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- TCL LCD és LED TV-k
- SONY LCD és LED TV-k
Aktív témák
-
harry
veterán
Átnéztem őket, de nekem nem igazán erre lenne szükségem... Tehát itt egy wifi routerhez csatlakoztak, míg nekem a következő esetekben kellene:
- Home szerver, ebbe akarok majd venni egy USB-s wifi kártyát, amivel tovább osztom a netet pl. a notimnak otthon (ezen Ubuntu 8.04 van)
- Ismerősöm notijára van kötve egy ppp0 eszköz (voda mobilnet), amit a notiban lévő wifi kártyával szeretnénk megosztani, hogy az én notimmal tudjak rá csatlakozni (ezen Kubuntu 8.10 van).
Az én notebookomon Ubuntu 8.10 van.
Vezetékesen a netmegosztás nem nehéz, az átjáró gépen kell egy ip_forward, meg egy maszkolás, megfelelő alhálós IP-k, és az átjárókat beállítani. De hogy van ez wifinél? Láttam a network managerben Ubuntu 8.10 alatt ilyen funkciót, hogy Create New Wireless Network, ahol be kell írni egy SSID-t meg egy WPA kulcsszót, majd kiírja, hogy próbál csatlakozni (hova?), de a másik gépről nem látom a hálózatot. Itt akkor milyen beállításokat kell még elvégezni?
Aktív témák
- Windows, Office licencek kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól - Automata kézbesítés utalással is!
- Kaspersky, BitDefender, Avast és egyéb vírusírtó licencek a legolcsóbban, egyenesen a gyártóktól!
- PC Game Pass előfizetés
- Windows 10 11 Pro Office 19 21 Pro Plus Retail kulcs 1 PC Mac AKCIÓ! Automatikus 0-24
- Windows, Office licencek kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól - Automata kézbesítés utalással is!
- BESZÁMÍTÁS! ASUS TUF B760M i9 14900K 32GB DDR4 1TB SSD RX 7900 XTX 24GB ZALMAN Z1 Plus Seasonic 850W
- HIBÁTLAN iPhone 12 Mini 64GB Green -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3453, 100% Akkumulátor
- Apple iPhone 13 mini Red Kompakt méret, nagy teljesítmény 256 GB Használt,szép állapot, 100%
- Eredeti Lenovo 300W töltők - ADL300SDC3A
- Hutt C6 ablaktisztító robot / 12 hó jótállás
Állásajánlatok
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi


