Hird​etés

2017. november 21., kedd

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Team Fortress 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2013-06-22 15:29:11

PROHARDVER!

Kiadó: Valve
Fejlesztő: Valve
Megjelenés: 2007. október 10.
Motor: Source Engine
Platformok: PC, Mac OS X, Linux, Xbox 360, PlayStation 3

Összefoglaló kinyitása ▼

(#14051) colomb2 válasza vhw (#14050) üzenetére

colomb2
(PH! addikt)

azzal meg nem jatszottam, de a casual server kereses is rohadt lassu, sok sok percet igenybe vesz... tegnap kajat csinaltam kozben, volt ra idom.

Vigyázat, csalok!

(#14052) Reno7

Reno7
(senior tag)

ládák <Ezek között van olyan láda ami értékes?

Eladó! B-Star cordura motoros nadrág -> https://www.jofogas.hu/pest/B_Star_cordura_motoros_nadrag_71378734.htm

(#14053) po1son válasza Reno7 (#14052) üzenetére

po1son
(PH! addikt)

Nincsen, de marketen is látod mennyit érnek a ládák, ha a raktáradból nézed és nem játékba.

WOT: Makeleleee , STEAMID: po1son_

(#14054) Reno7 válasza po1son (#14053) üzenetére

Reno7
(senior tag)

Nahát valóban, eddig nem tudtam hogy ilyen is van. :R

Eladó! B-Star cordura motoros nadrág -> https://www.jofogas.hu/pest/B_Star_cordura_motoros_nadrag_71378734.htm

(#14055) Ricardo128

Ricardo128
(senior tag)

Üdv,

Rég nem játszottam, rég nem piacoltam, de most eljött ez is. Apró bibi csak, amit kiír. Már megcsináltam a Steam Guard lépéseket, sikerült is eladnom két kulcsot, de most megint nem tudok piacolni. Nem is fog engedni nov 6-ig, vagy mi? Nem vagyok belépve a kliensbe egyébként, telefonomon meg be van kapcsolva az alkalmazás, szóval nem tudom, hogy most mit is kéne... :F

Előre is köszönöm! :R

szerk: Azt a rohadt, de kihalt a topic! :O
Na jó, szerintem csupán várnom kell, amíg hitelesítenek, mert már mindenhol bejelentkeztem Guarddal.

[ Szerkesztve ]

gölmétcsül ©

(#14056) sgergi válasza Ricardo128 (#14055) üzenetére

sgergi
(PH! kedvence)

Ki kell várni, ha minden igaz.

Eladó: Sapphire 4830; kaputávirányítók; PentiumD félszerver

(#14057) vaakuum

vaakuum
(őstag)

Sziasztok!

Ha esetleg látja még valaki ezt a fórumot, és van ötlete, kérem segítsen:
A fiammal nem tudunk partyban játszani. Meghívás rendben lemegy, elundul a meccskereső, el is kezdi betölteni a pályát nála is, de csak 2 egységnyit halad a bar előre nála, mire nálam betölt. Ezután őt ledobja azzal, hogy van egy folyamatban lévő játéka, amire vagy az újracsatlakozást, vagy pedig a feladást nyomhatja.
Gondolom nem kell részleteznem, hogy az újracsatlakozással sem működik :O

Valami ötlet, hogy mit lehet kezdeni vele?
:R

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen . . . Szerintem is, csak nem pont úgy, waze!

(#14058) vhw válasza vaakuum (#14057) üzenetére

vhw
(PH! addikt)

Hülye kérdés: de ugye nem ugyanazzal a steam fiókkal akartok játszani két külön gépről?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#14059) vaakuum válasza vhw (#14058) üzenetére

vaakuum
(őstag)

Nem, a gyereknek csináltunk külön sajátot csak ehhez a játékhoz. A steam leírása szerint kell venni valamit rendes pénzért is azon a fiókon, hogy lehessen barátot hozzáadni, de azt meg honlapon keresztül meg lehetett oldani. Még a partyba hívás is működött utána a tf2-n belül (amihez a steam barátlistájából kell embert kiválasztani), de a játékban nem rakott össze minket, mert a gyereknek partyban nem töltötte be a pályát.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen . . . Szerintem is, csak nem pont úgy, waze!

(#14060) vhw válasza vaakuum (#14059) üzenetére

vhw
(PH! addikt)

Egy routert használtok a két géppel? Akkor próbáld meg ezt a megoldást; link
A portokkal lehet probléma.

(#14061) vaakuum válasza vhw (#14060) üzenetére

vaakuum
(őstag)

Ezaz, köszönöm! :R :DD

(#14062) vaakuum

vaakuum
(őstag)

lehet playert mute-olni valahogy? Annyi idióta van, és olyan zenéket hallgatnak (amit ráadásul nyomnak voice-chaten), hogy az valami szörnyű... :W

(#14063) vhw válasza vaakuum (#14062) üzenetére

vhw
(PH! addikt)

Némítás

[ Szerkesztve ]

(#14064) vaakuum válasza vhw (#14063) üzenetére

vaakuum
(őstag)

Ehh, én meg a normál steam beállítások között keresgéltem. Nem csoda, hogy nem találtam...
Köszönöm! :R

(#14065) vaakuum

vaakuum
(őstag)

Kém esetében hogy kell felvenni az ellenség alakját? sehogy nem bírok rájönni, mert meghalok, ha közel megyek látható állapotban. :O

(#14066) vhw válasza vaakuum (#14065) üzenetére

vhw
(PH! addikt)

Ja hogy most kezdtél el játszani először a játékkal?
Akkor a kém elég trükkös karakter lesz első nekifutásra - talán a legnehezebb igazán jól játszani vele.

De amúgy a disguise menu-t a 4-es gombbal nyithatod meg (ha nem állítottál át semmit) - választhatsz melyik csapat, melyik karakterének akarsz "öltözni".

(#14067) vaakuum

vaakuum
(őstag)

Az új robotos (MANN vs MACHINE) pályákon mostanában dobál könyveket... ahhoz, hogy azt fel lehessen szedni, mi kell? Csak a pénzkupacokat tudom gyűjteni :O

(#14068) sgergi válasza vaakuum (#14067) üzenetére

sgergi
(PH! kedvence)

Ha jól emlékszem, akkor a felszereléshez be kell tenni a varázskönyvet.

(#14069) po1son válasza vaakuum (#14067) üzenetére

po1son
(PH! addikt)

Vannak új MANN vs MACHINE pályák?

WOT: Makeleleee , STEAMID: po1son_

(#14070) vaakuum válasza po1son (#14069) üzenetére

vaakuum
(őstag)

Nem tudom, milyenek voltak a régiek, én nagyon casual játékos vagyok, néha toljuk a gyerekkel.
De varászkönyvet honnan lehet szerezni? Néha esik, és az inventoriba kerül?

(#14071) andrey.

andrey.
(újonc)

Az lenne a problémám hogy amikor csatlakozok egy szerverre akkor a sending client info töltése a befejezés előtt megáll(vagy kifagy). A megállás után 5-6 perc múlva magától kilép a játék és bezárja maga után a Steamet is. Viszont ha a training módba próbálok játszani (offline) akkor soha semmi probléma nem jelentkezik.

Érdekesség: Ha a TF2 frissít/updatel akkor utána probléma mentesen tudok menni játszani, viszont ha már másnap szeretnék menni akkor újra előjön ugyan az a probléma.

Régebben az volt a helyzet hogy vagy az történt ami már most állandóvá vált, vagy csatlakozott a szerverre de rögtön utána kifagyott, vagy betöltött és 1-2 perc után kékhalált kaptam.

Válaszokat előre is köszönöm.

Ne aggódj a holnap miatt, hisz a mai nap is csak egy holnap ami miatt tegnap aggódtál!

(#14072) csana válasza andrey. (#14071) üzenetére

csana
(senior tag)

Nálam ha valami hasonló anomália történt, nagy általánosságban az alábbi lépések egyike megoldotta:

1. egyedi (custom) tartalmak törlése a TF2 mappából
(néha minden ramattyal megtöltik random szerók a játékot)

2. a játék file-ok verify-olása (magyarul nem tudom mi a neve)
jobb klikk a játékra, tulajdonság, helyi file-ok, verify..

3. komplett játék reinstall (nem árt minden játékhoz kapcsolódó file-t törölni)

(#14073) Reno7

Reno7
(senior tag)

Új content patch: Jungle Inferno

(#14074) csana válasza Reno7 (#14073) üzenetére

csana
(senior tag)

Hú, remélem valami jóféle coopos bossfight van kibontakozóban :).

(#14075) vaakuum

vaakuum
(őstag)

Nem tudok játékot indítani, viszont a "queued..." az pörög folyamatosan. Sem KÖNNYED, sem Mann Vs Machine játék nem aka indulni. Nálam van a hiba? :(

(#14076) sgergi válasza vaakuum (#14075) üzenetére

sgergi
(PH! kedvence)

Tegnap este nálam sem indult. Ma jobban megy, eddig nem volt gond. Azt, hogy miért van, nem tudom.

(#14077) vaakuum

vaakuum
(őstag)

Végül beröffent, most megy...viszont hogy hogyan kell partit létrehozni, arról fogalmam sincs. A megváltoztatott kezelőfelület nekem nem jön be :(

(#14078) andrey. válasza csana (#14072) üzenetére

andrey.
(újonc)

Köszönöm az ötleteket végig lett próbálva mind. Egy ideig jó volt aztán kezdte megint.
Esetleg más ötlet?
Előre is köszönöm.

Ne aggódj a holnap miatt, hisz a mai nap is csak egy holnap ami miatt tegnap aggódtál!

(#14079) Narxis

Narxis
(PH! nagyúr)

Szinte mindig üresek vagy alig vannak a normál magyar szervereken. Csak ezek a Trade-fun franc tudja milyen modok meg hoovy szerverek mennek. Szégyen. :(

(#14080) vhw válasza Narxis (#14079) üzenetére

vhw
(PH! addikt)

A Rozsdás bökő és társai már nem mennek?

(#14081) Ra3 válasza Narxis (#14079) üzenetére

Ra3
(őstag)

Az a helyzet hogy egy 10 éves játéktól az is kissebb csoda hogy idáig ment, főleg azok után amit a Valve frissítés címén az utóbbi 5-6 évben elkövetett.
Én fél évvel az indulás után szálltam be, akkor elég nagy magyar közösség volt mögötte, és nagyjából 3-4 évig egyben is volt, azonban mostanra kikoptak az emberek. Lassan én is azon gondolkodok hogy kiárusítom a küzdelmesen összeszedett backpack tartalmát amíg még ér valamit.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#14082) Desy

Desy
(tag)

... ahogy a magyar társadalom, úgy a szokások is megváltoztak és sajnos nem a jó irányba. De mit lehet várni egy olyan világban, amelyik a magányosítást teszi az első helyre a közösségi lét helyébe?!
A virtuális álságosság és vehemencia az egy talán szükséges pótcselekvés amit mára kezdenének leváltani a valóságos mindennapok történései? Nagy kérdés. Remélem nem ennyire egyszerű. Szerintem csak arról van szó, hogy a felhasználó váltás - kiöregedés és a megunás mellett - újdonságok, komoly hígítást adnak az internetes kapcsolatot igénylő játékverzióknak.
Magyar szerver... huh. Ki futtatná akkor, amikor nagyon sok ember azt nézi, hogy juthat az alkalmazáshoz a lehető legkedvezőbb módon?! És hát ugye... minek is ilyen, ha a távol kelet tele lehetőségekkel?
És mivel az alapjáték is ingyenes... változnak az idők. Szokások és lehetőségek, amiért pénzt kér, vár el a gyártó. Kitaláló... üzemeltető.

Эволюционные станции: Free Country, Slave Country, Terrorist Country....

(#14083) Narxis válasza vhw (#14080) üzenetére

Narxis
(PH! nagyúr)

Az pont nincs már ha jól látom gametrackeren, de van faluszéli, kartel meg wasabi de régen ilyenkorra majdnem tele volt a háromból 1 vagy 2.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Team Fortress 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.