Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cinemazealot

    addikt

    válasz PROTRON #20416 üzenetére

    Miért ne? Ha van 230 V, akkor az abba bedugott töltőben is lesz 5 V, a telefon pedig ezt "töltőn vagyok"-ként fogja érzékelni. Ha pedig elmegy a 230 V, akkor 5 V sem lesz a töltőben, azaz olyan, mintha lehúztad volna róla a telefont.

    Természetesen a csomóponton belül van még beállítási lehetőség. Pl. be lehet állítani, hogy a folyamat szimplán átfolyjon rajta (és akkor Neked kell gondoskodnod annak esetleges várakoztatásáról), vagy állapotváltozásig megakassza azt és csak változás bekövetkeztekor irányítsa el a gráfot. Ezen felül beállítható, hogy pontosan milyen energiaforrást vizsgáljon:
    - AC charger
    - USB port
    - Wireless (Android 4.2+)
    Hogy pontosan melyik mit jelent, nem jártam utána. Nekem most mind ki van törölve, így bármelyikben következik be változás, reagál rá a csomópont. De próbáld ki, érdemes! :K

    De ezt csak példaként dobtam fel, simán lehet, hogy van egyszerűbb alternatíva. Én azért szeretem ezt az appot, mert rengeteg mindenből lehet benne építkezni, a szoftver nagyon minimalista (fölöslegesen nem kér mindenhez engedélyt) és kis helyigényű, és nem utolsó sorban -- úgy tudom -- az a magyar srác fejleszti, akinek annak idején a nagy sikerű Llama-t is köszönhetjük. :) Én a mai napig a hangerőt és a képernyő fényerejét csökkentem vele esténként, reggelente pedig a WiFi visszakapcsolása mellett állítom vissza őket normális, napközbeni értékre.

Új hozzászólás Aktív témák