- A Solidigm elhagyja a végfelhasználókat célzó SSD-k piacát
- Kvantumpontos OLED monitorokkal bővült az ASUS ROG-os portfóliója
- A GravaStar egyedi megjelenésű fémegerei is beléptek az ultrakönnyű szegmensbe
- 520 Hz-es monitorok duója az ASRock védjegyével
- CL 30 alá mennek a G.Skill hamarosan debütáló RAM-jai
Új hozzászólás Aktív témák
-
fatpingvin
addikt
nem hiszem hogy tanítani kéne, csak a megfejtésre nem feltétlenül szoktak gondolni az emberek.
azért van a 8pin csatin 3 + és 5 - derót, nyilván helyén kezelve azt hogy a sense pineket kb sehol nem használják érdemben (csak meg kell nézni a PCB-ket, gyakorlatilag csak a 8pin sense groundja szokott bekötve lenni mint jeladó, a 6pin pozitívja kb soha) hogy a nagy teljesítményfelvételű fogyasztó ne emelje fel a testpotenciálról magát, és ne menjen szivárgóáram a PCIe slot és a tápkábel között.
a kábelnek is van ellenállása, ha nem is sok. ha nagy teljesítményű fogyasztót akasztasz rá, a kábel eleje és vége között már mérhető potenciálkülönbség fog kialakulni. ezt meg nem minden elektronika szereti ha a testpontok nem ekvipotenciálisakA tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)
-
fatpingvin
addikt
válasz Dr. Romano #4 üzenetére
egy 500W-osra is. 3 darab 8 pines és meg is vagy az alaplapival együtt.
azt meg velem még mindig nem fogják tudni megetetni hogy egy ilyen, lényegesen kisebb össz érintkezési felületű és vezetőkeresztmetszetű csatlakozó az egy jó ötlet amikor azok a trendek hogy a kártyák egyre nagyobb fogyasztásúak.A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)
Új hozzászólás Aktív témák
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest