- A Fehér Házban marad a Starlink Trump és Musk rossz kapcsolata ellenére
- Kompakt MSI alaplap érkezett Ryzenek alá
- ASUS blog: hódítsuk meg az online tabellákat ROG egerekkel!
- Egy 2,4 milliárd dolláros Alphawave-üzlettel erősített a Qualcomm
- SD-kártyát vennél? Ezért ne csak a GB-ot nézd! – Tech Percek #9
Új hozzászólás Aktív témák
-
Tigerclaw
nagyúr
válasz
dethroner #41555 üzenetére
Érdekes. Rákeresve azt olvastam, hogy az ezres Boosterjet már tavaly év végén megkapta a részecskeszűrőt a WLTP miatt, a nagyobbik viszon anélkül is hozta a számokat. Szóval a Vitara, az S-cross rendben van, de ahogy nézem a katalógust, az 1.2-es motor viszont azokhoz képest sokkal jobb számokat hoz. Egy rejtély megoldódik, de jön egy másik. Szóval ha nem a környezetvédelmi besorolás a gond, akkor mi. Ha jók a számok, az 1.2-es motor tisztább...talán még az Euro 6D-t is hozná változtatás nélkül. Az RDE számok mondjuk ismeretlenek, nem szerepelnek a katalógusban.
Érdekes rövid idézet egy vezess.hu cikkből:
“Azért is nehéz követni az európai emissziós előírások szigorodását, mert a WLTP-szabvány és az RDE is több lépcsőben lép érvénybe. Az újonnan bevezetett és az átdolgozott motorú autótípusoknak 2017. szeptember elsejétől kell megadni a WLTP szerinti fogyasztását és elvégezni velük közúton az RDE károsanyag-kibocsátási mérést. A már piacon lévő autókra érvényes a 2018. szeptember elsejei határnap, ez érinti tehát a legtöbb új személyautót. (De az autógyártók kilobbizták, hogy a kifutó modellekből 2019. augusztus 31-ig forgalomba helyezhessenek olyan, már legyártott autókat, amelyek igazából nem felelnek az új autókra vonatkozó előírásoknak. Ez az engedmény limitált darabszámú eladatlan készletautóra érvényes.)”
Szóval ugrás az első mezőre. Azért nem lenne rossz ha a forgalmazók hivatalosan felvázolnák azt, hogy mi fog történni és miért. Mi lesz, mi nem lesz szeptember után és miért. Én spec szeretnék autót venni, de nem úgy, hogy nincs se választási lehetőség, se válasz, arra, hogy mikor mi várható.
Új hozzászólás Aktív témák
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 10600KF 16/32/64GB RAM RX 6600 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- Új és használt laptopok , üzletitől a gamerig , kedvező áron. Garanciával !
- REFURBISHED és ÚJ - HP USB-C Dock G5 docking station (5TW10AA) - 3x4K felbontás, 120Hz képfrissítés
- BESZÁMÍTÁS! ASRock B550M R5 5600 16GB DDR4 512GB SSD RX 6600 XT 8GB Kolink Observatory LM RGB 600W
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 13400F 32/64GB RAM RTX 4060 Ti 8GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
Város: Budapest