Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 2ozzmexy

    aktív tag

    válasz zzz03 #45170 üzenetére

    Most írtad le hogy 450k km volt benne, ha annyira jó volt, miért is adtad el? ;)
    Ezzel a futásteljesítménnyel a piacon az életben nem adod el, mert meglátja a vevő és megy tovább a tekertórás import autóhoz, mert abban csak 160k van azzal a felkiáltással hogy "ha a duplája a valósfutás, még akkor is kevesebb"... Érted már mi ezzel a dologgal a baj?
    Igen, tudom hogy ilyen, én az őrületbe kergettem a nejemet a mazda6 kombi 2.0 benzin kereséssel, olyan 7-8 éveseket néztem 2-2,5 millió körül, de mind moslék volt. Volt olyan (ahogyan a "becsületes nepper" mondta) lassítottam, jobb oldala gatya, a bal ótvar, fék, kuplung, R fokozat és kitolattam...
    Elautóztam kb 100k-t csak üzemanyagban és még mindig nem volt meg a megfelelő verda, mert ha Pest megyében nem találtam használhatót, akkor máshol sem lesz. Néztem neppereknél, magánszemélyeknél, utóbbinál volt olyan hogy azt sem tudta hogy megnéztem, kint hagyta a kapu előtt, egy lejtőn állt, szürkületben mentem, a tompított bevilágított alá és eleget láttam...
    Az elsőmegnézésnél a 90%-ára milliós tételekett kellett volna költeni, amivel mentem nézni (2001-es corolla 1,4 benzin) jobb állapotban volt mint amiket néztem és kevesebb volt az alján a rozsda...
    Mi is ezért vettünk Vitara-t, mert amennyit rá kellett volna költeni 2-3 éven belül azokra az autókra (vételárral együtt), azt betakarta az új Vitara ára is, és akkor inkább az új garanciával...
    Szomorú a helyzet, de manapság szerintem nem szabad használtautót venni, neppertől meg főleg nem... remélem szépen lassan kikopnak a forgalomból ezek az autók és akkor beköszönt egy új korszak, ami még rosszabb lesz mint a mostani. :W

    "...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

Új hozzászólás Aktív témák