Hirdetés
- Posztapokalipszis és nosztalgia szegezett a képernyő elé
- Elbaltázott tankolás miatt csúszik a NASA Holdutazása
- Francia ügyészek razziáztak az X párizsi irodájában, Muskot is beidézték
- Elégedetlen lenne az NVIDIA AI gyorsítóinak tempójával az OpenAI?
- Leleplezte az új Xbox generáció érkezését az AMD vezére
- Vezetékes FEJhallgatók
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Gaming notebook topik
- Telekom TV SmartBox: szolgáltatói set-top box alacsony korlátokkal
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Kényszerűen visszavesz az AI-ból a Windows 11-ben a Microsoft?
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 7***(X) "Zen 4" (AM5)
- Autós kamerák
- RAM topik
Új hozzászólás Aktív témák
-
Sk8erPeter
nagyúr
válasz
sanzi89
#1318
üzenetére
Abban igazad van, hogy írtad, hogy nincs kulcs, ez őszintén szólva kissé számomra elsikkadt a hsz.-ek után. DE ilyen alapon - ha már ilyen jól belejöttünk az egymásba való belekötésbe
- attól még tartozhat valami olyan mező is a táblához, ami alapján egyértelműen lehet azonosítani az adott sort (még ha nem is ténylegesen KULCS az adatbázis szintjén!!), de erről sem írtál SEMMIT, tehát fogalmunk nem lehetett az adatbázis-szerkezetedről sem.
Delphi? Mutasd már meg, itt hol írtál ilyenről egyáltalán: [link]. És ha Delphi, akkor mi van? Ez a rész a lényeg szempontjából miért érdekes? Attól még miért ne lehetne akár grafikus alapú adatbázis-kezelőből módosítani az adatbázist? Mi köze a kettőnek egymáshoz?
A sok-sok (!!) duplikációval kapcsolatban meg hadd idézzelek:
"Van benne 2 sor, ami totálisan megegyezik, minden mező értéke ugyan az."
Amit itt írsz, azt jelenti, összesen 2 sorral van problémád. Ebből tehát rohadtul nem derül ki az, amit a későbbiekben írtál le, hogy SOK duplikáció van, ergo NEM csak két sor."Van egy táblám, benne adatok."
Semmi információ arról, hogy ez Access lenne, és milyen adatokról van szó (értsd: adatbázis-struktúra, esetleg példa).Idióta visszakérdezgetések és a mostani, tök felesleges veszekedés és e-pénisz-villogtatás elkerülése érdekében pl. feltehetted volna a kérdést úgy (csak egy példa), hogy "van egy Access-táblám, semmilyen mező nem azonosítja egyértelműen a sorokat (nincs azonosítójuk), és elég sok sor duplikálva van. Milyen módon tudnám megszüntetni a duplikációt?
Struktúra:
ABCDE
Egy konkrét példa egy sorra (ilyenből van kettő):
XYZ"======
(#1319) -Zeratul- : ja, nyilván a kérdés tökéletes volt. Azért olvasd el a fentit, hogy hogyan lehetett volna elkerülni, hogy most itt ilyen óvodás hőzöngés alakuljon ki.
Új hozzászólás Aktív témák
- Vezetékes FEJhallgatók
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Gaming notebook topik
- Linux kezdőknek
- Posztapokalipszis és nosztalgia szegezett a képernyő elé
- Francia ügyészek razziáztak az X párizsi irodájában, Muskot is beidézték
- Opel topik
- PlayStation 5
- Megtartotta Európában a 7500 mAh-t az Oppo
- Folyószámla, bankszámla, bankváltás, külföldi kártyahasználat
- További aktív témák...
- darkFlash ZR12 Darkstorm
- Apple iPhone 12 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Xbox Game Pass Ultimate előfizetések kedvező áron
- Telefon felvásárlás!! iPhone 12 Mini/iPhone 12/iPhone 12 Pro/iPhone 12 Pro Max
- BESZÁMÍTÁS! Apple MacBook Pro 14 M4 Max 36GB RAM 1TB SSD macbook garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
- attól még tartozhat valami olyan mező is a táblához, ami alapján egyértelműen lehet azonosítani az adott sort (még ha nem is ténylegesen KULCS az adatbázis szintjén!!), de erről sem írtál SEMMIT, tehát fogalmunk nem lehetett az adatbázis-szerkezetedről sem.

