Hirdetés

  • Apple iPad Air 13” (M2, 2024) - a méret a lényeg

    ma Nagyobb lett a kijelző, megörökölte az M2-es chipet és 128 GB-ra nőtt az induló tárhely. Mi kellene még?

  • Cryptmaster teszt

    gp A toll erősebb a kardnál – főleg, ha azt írjuk le vele, hogy mithrilpenge. De szavaink ebben a játékban nem csak acélt és varázserőt képesek megidézni, hanem az egész világ sorsát megváltoztatják.

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bakmat

    lelkes újonc

    Sziasztok! :)
    Én is a véleményetekre vagyok kíváncsi, mint ahogy láttam már itt páran teszteltétek vagy hezitáltatok, hogy Samsung HW-Q800A jó választás-e vagy sem.

    HW-Q800A (189.900 Ft kb jelenleg) és HW-Q700A (145.000Ft kb jelenleg)között hezitálok.

    Nem érzem indokoltnak, hogy 50.000Ft-al drágább az egyel jobb kategória, ami igazából erősebb sub-ot takar leginkább.

    Egy panelház nappalijában lenne szükségem rá, filmezéshez, xboxhoz és zenehallgatáshoz.
    Nem vagyok audiophile sem, szóljon megfelelően, legyen megfelelő a basszusa, akár beállítás módosítás révén.
    Emiatt jelenleg a HW-Q700A felé hajlok, mit gondoltok? :U
    (A HW-Q800A akkor preferálnám ,ha 150.000Ft köré esne az ára, de erre nem látok esélyt a következő 1 hónapban)

Új hozzászólás Aktív témák