Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • soldier2

    őstag

    válasz DarkChild #7751 üzenetére

    És messze nem 290k HUF. Persze ettől egyetértek azzal, hogy az olcsóbb kategória sem kéne szar legyen. A "VAIO érzés" mint olyan valószínű tényleg nem létezik, de az FW valahogy nagyon szerethető volt. Nem tudom miért (az oldalán világító gomb pl. kifejezetten zavart). Nem mondanám, hogy hangos lett volna, de nem volt teljesen csendes sem. Melegedést pedig nem tapasztaltam (a jelenlegi E szériásomnál sem, pedig az I7 azért tud hőt termelni ha akar). Igaz ölbe ritkán vettem mindegyiket. Sem a 16,4" sem a 17" elsődleges célja, hogy ölben tartsd órákon át. Nekem desktop helyett kellett, és arra meg is felel mindkettő. Az azért érdekes, hogy itt többen a zajra, melegedésre panaszkodnak, amikor a legtöbb teszten épp ezen a téren teljesít jól a VAIO. Valóban érdemes körülnézni a futó programok között, lehet, hogy itt lesz valami ami miatt terhelve van a gép, akkor meg egyik laptop sem csendes.

    Flam: hogy megéri-e a pénzt nem tudom. Nekem gondolom igen, mert különben nem vettem volna másodszor is azt. Viszont az is igaz, hogy az aleső VAIO-m az E szériás és nem az FW, lehet nem lennék ennyire fertőzött. Ugyanazért a pénzért az FW sokkal szerethetőbb volt (az is igaz, hogy az kifutó modellként leárazva volt annyi amennyiért a mostanit vettem, mondhatni új modellként).

    [ Szerkesztve ]

    Van úgy, hogy bizonyos aktákat ki kell nyomtatni. A https://fundaforest.eu/hu oldal meglátogatása csökkenti a környezetterhelést. Köszönjük, hogy kattintott!

  • Ella86

    csendes tag

    válasz DarkChild #7751 üzenetére

    Igen, E-széria az enyém. Amúgy megnéztem a beállításokat, energiatakarékoson vagyok, és elvileg nem "zabálja" semmi a procim. De amúgy érdekes, szerintem nem hallucinálok, és tényleg hangosabb a Samsungomnál :(, mintha mindig dolgozna, kicsit olyan erőlködés/felpörgés féle hang hallatszik alapból rajta:) Hú, fura így leírva:) az a baj, így elég nehéz elmagyarázni.

Új hozzászólás Aktív témák