Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sanyix

    őstag

    válasz ezekiel #510 üzenetére

    Nekem is van hasonló, ha elindítom az utorrentet pár per múlva semmit sem enged át a router, pingre sem válaszol webes felület sincs, ahhoz képest hogy ezzel 2 hétig semmi baja nem volt. Tegnap lekorlátoztam a kapcsolatok számát, ugyanúgy megfagyott, újraindítottam vagy 10-szer, visszaállítottam a gyári beállításokat, ugyanúgy fagyott, aztán egyszercsak nem fagyott, és most jól megy azt leszámítva, hogy még mindíg megszakítja a netrádiókat, meg az irc-t, dehát erre a kettőre úgylátom csak dmz a megoldás...

    Szóval aki ilyen routert akar venni ne tegye, mert egy rakás fos, egy kiszámíthatatlan tökhülye bugos kaki. Az a vicces, ha ezt a 1 megás netet a 2 gép fullosan kihasználja, akkor még a router webes felülete is belassul, arra gondolni sem merek milyen lehet annak aki sokkal gyorsabb netet oszt meg, ha már az enyémtől megfekszik.

    szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

Új hozzászólás Aktív témák