Aktív témák
-
bud
csendes tag
Ja, még valami, akkor a szobatársam Syncmaster 757p-je mért nem remeg be???
Grrr -
bud
csendes tag
Hali!
Kollégiumban lakok, és itt van ugyan két konnektor is, de az egyikbe dugtunk be egy túlfeszültségvédőt, ami 8 felé oszt el, na innen húztam el egy hosszabítóval az áramot az én gépemhez is (tehát egy konnektorban van két számítógép, amiből ráadásul mindíg megy a másik is, mert így van megosztva a net, itt van egy hűtő aktív hangszórók, lámpa,nyomtató...) Na lehet,hogy ez egy kicsit sok? Xarjam le a túlfesz védő nyújtotta előnyöket, és csatlakozzak a másikhoz?
Ki fogom próbálni, de most mennem kell (enni :)), de addig is várom a tippeket!
Köszi
Bud -
zdarai
tag
HAli!
nekem is volt hasonló problémám, ugyanezzel a monitorral. Társasházban lakunk (tudom, hogy senkit nem érdekel) és akkor rmrgett, be, amikor az ősszes cucc egyetlen nem süllyesztett konektorba volt erőszekolva, és egy másik helyen valami nagyobb teljesítményű gépet bekapcsoltunk (pl mosógép)
Nézd meg, hogy milyen a lakás / ház áramellátása, stb. Nálam megoldotta a problémát, hogy két konektorból veszem a cuccost.
Ja, azelőtt LG studioworks volt, azt meg egyenesen kicsinálta az egész.
Talán Nálad is megoldhatja a problémát... -
bud
csendes tag
Üdv Mindenkinek!
Az a problémám, hogy úgy veszem észre, hogy a vadiúj (kb 2 hetes) 765MB-s monitoromon a kép sokszor egyszerűen ''vízszintesen beremeg'', vagyis kicsit jobbra-balra alig észrevehetően, de azért zavaróan. Azért vettem ezt a monitort, mert nekem kell a 100hz-es képfrissítés, és a tű kép. Talán mintha Word alatt gyakrabban jelentkezik a probléma, de lehet ezt csak én érzékelem így, mert akkor tőbbet figyelem a monitort... Az otthoni Viewsonic p70f-es monitorom szintén 100hz-en fut, és ott semmi ilyen problémám nincs (vagy azért az egy más kategória, másfélszer drágább is, és ezért a samsung ennyivel szarabb... NA NE MÁR!)
Esetleg lehetséges az, hogy szoftveres a hiba, ócska a videókártya, rosszul van beállítva? A videokártya egy NVIDIA Geforce FX 5200-es, de minden más ok a gépben, és szerintem ennek is elégnek kellene lennie, mert játszani úgyse játszok...)
Kérdés: Vigyem vissza a monitort a garanciával, hogy csinálják meg, vagy előbb még próbálkozzak??? :(
Köszi a válaszokat előre is!
Bud
Aktív témák
- AMD Navi Radeon™ RX 6xxx sorozat
- Star Wars: The Old Republic - MMORPG
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- Hardcore café
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Projektor topic
- Milyen TV-t vegyek?
- AliExpress tapasztalatok
- Path of Exile (ARPG)
- Xbox tulajok OFF topicja
- További aktív témák...
- SONY INZONE M10S, 26.5", QHD, 480Hz Monitor / Új, Bontatlan, Garanciás, Akciós Ár /
- Dupla Óriás Konferencia Monitor Szett - 2 x 70" -Cisco MX800 (2xCisco Imola-70FPX)
- 23" Érintőképermyő - Full HD - Konferencia monitor - Cisco DX80 CP-DX80-K9 V05 - All in one
- 10" Hirdető monitor - LED - Philips Color10BDL4551T Multitouch - Kamerás - Hangszórós - érzékelős
- 12" Monitor akár Microsoft Teams / Zoom beszélgetésekhez - HP Center of Room Control TPC-I032-CRC -
- DDR5 8/ 16/ 32GB 4800-5600MHz SODIMM laptop RAM, több db- számla, garancia
- Xiaomi 11T 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Eladó 2db Nokia steel hr hibrid okos óra dobozával
- Azonnali készpénzes GAMER / üzleti notebook felvásárlás személyesen / csomagküldéssel korrekt áron
- Kezdő Gamer PC-Számítógép!Csere-Beszámítás! I5 6500 / RX580 8GB / 16GB DDR4 / 512 SSD
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest



