Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Highground

    aktív tag

    válasz rétisün #30227 üzenetére

    Ahhoz már késő... :)
    Viszont most nagy gondban vagyok a 2-vel :/ Feltelepítettem, de először is úgy kellett bekurbliznom hogy elinduljon. Először még alap beállításokkal (1024x768 stb.) el is indult. Aztán amikor felcsavartam a grafikát maxra (3840x2160 Jav. telj. megv. DX11 max.) akkor már el se akart indulni. Aztán szépen visszavettem, 1920-ra akkor már elindult, de a játék indítása és a töltési csík után megint becrashelt. Na 1024-ben újra próbálkoztam, sikerült. Csináltam egy játék közbeni állítást és egy F5-ös mentést. Most nagy nehezen megyeget a játék, de most meg a magyarítással voltak gondjaim. Hiába tettem be a hun és rus mappákat a helyükre (configs/text) simán orosz maradt. Aztán megtaláltam a localization.ltx-et! Átírtam benne a rus-t hun-ra, sikerült is "magyarrá tenni", de valamiért az ékezetes betűket nem jeleníti meg rendesen. Kriksz-kraksz egymás hegyén hátán :) Utánaolvastam itt a fórumon, hogy mi a heyzet. Láttam, hogy a: "font_prefix = ;_west ;_cent"-et át kell írni "font_prefix = _cent"-re. Oké! Elindítom! Simán jó! :D Van ékezet meg minden, fasza! Azt mondanom sem kell, hogy már most semmit sem értek az egészből (ki az a fazon a barlangban és miért lövi le magát, vagy hogy a zsoldosok miért akarnak már 5 perccel a sztori indulása után kinyírni). De mindemellett sikerült kinyírnom a zsoldosokat, ismét "eltüntettem" a nyomokat valami zöld színű vegyi bombával, csakúgy mint a barlangnál. Viszont a stalkerek bázisához érve sajnálatos módon azt kellett hogy tapasztaljam, hogy mindenki újra oroszul makog :((( Pontosabban van egy-két lehetőség ami magyar, a többi ciril betűs. :( Valami ötlet? Vagy ennek a Magyarítása még nem készült el teljesen? Már két órája próbálok vele játszani de az istennek se megy.

    Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

Új hozzászólás Aktív témák