Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FeketePok

    tag

    Nehany ujabb tapasztalat a moddal kapcsolatban - amint tudjatok a rengeteg kinlodas utan amit elszenvedtem az Enot es a sima SGM 2.2 vel felraktam a STALKER-SNIPER verziot ami vegulis egy ujabb SGM 2.2 es nekem stabilabb mint barmelyik eddigi.Fegyver balansz alapjan Enot adaptacio,updated Alpha csapattal ami azt jelenti csak 6 tag de piszok kemenyek - ami az atkelest illeti Jupiterbol vissza Zatonba en ugy oldottam meg,hoogy a Direct X 10 -rol -azzal jatszom - visszavettem a grafikus beallitasaimait Statikus megvilagitasra mondtam a vezetonek vigyen at Zatonba elkezdte betolteni a zatoni palyat persze kidobott,de csinalt autosavet,ezekutan ujrainditottam a jatekot es betoltottem az autosavetes akkor mar beolvasta a Zatoni palyat utana visszaraktam DX 10-re es folytttam tovabb Zatonban a hentelest.Ami idegesito az az ,hogy a hulye Kardannak odaadtam 2 szerszamkeszletet es amikor odamegyek upgradelni ugy nez ki csak az egyik keszlete van meg,az elso durva munkara pedig megkapta a finom munkara valot is es most nem tudom honnan szerezzek meg egy olyat.Megjegyzem hogy minden jatek szeszio elkezdese elott backupot csinalok a Gamedata es a User mappakrol -az utobbi tartalmazza a mentesekat is -ha ne add isten valamelyik script vagy egyeb elszalll tudjam visszaallitani .

    [ Szerkesztve ]

    egyes idiotak szerint:az Intel a CPU-k BMW-je

Új hozzászólás Aktív témák