Hirdetés
- Micro Four Thirds
- OLED TV topic
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Milyen monitort vegyek?
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- Unigine Superposition Benchmark
- SD memóriakártyák (SD, SDHC, SDXC, micro SD)
- Nem okoz az adattárolón hibát a Windows 11 augusztusi frissítése
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
Új hozzászólás Aktív témák
-
Male
nagyúr
Hááát... amikor a 2-es számú monitorból 1-es számú lesz, ha a 2-est kapcsolom ki, az szerintem nem driver gond... nem a CCC-ben állítottam, hanem a win8 klasszikus felületén a display properties részén. Viszont ha meg a metrós részen átváltottam, hogy csak a külső monitoron legyen kép (igen, a HDMI-n lévőn szerinte a notebook kijelzője volt, a DVI-s meg a külső monitor... ezt a Catalyst telepítés előtt is így látta), akkor jól csinálta meg.... szóval a win két beállító felülete közül az egyiken ment, a másikon nem.
-
Male
nagyúr
A csodás továbbfejlesztett megoldással a következőt szenvedtem:
Előzetesen: 3 kijelző van a VGA-n, egy DVI-n (fő monitor), egy HDMI-n (másodlagos monitor), egy D-Sub-on (proji). VGA miatt ebből egyszerre max 2 aktív.
Telepítés: Kép a DVI-s monitoron... egészen a végéig, amikor egyszercsak eltűnt a kép a DVI-sről. Megtaláltam a HDMI-sen, mert úgy akkor éppen ahhoz volt kedve, biztos megunta a másikat
Folytatás: Onnantól kép kizárólag a HDMI-n. Némi kattintgatás, mindkét monitoron van kép, HDMI-n Metro (elsődleges), DVI-n hagyományos desktop (másodlagos).
Elsődleges-másodlagos megcserél... majd az akkor már másodlagoson a HDMI-ről le akartam venni a képet (disconnect this display). Erre mit csinál? A DVI-sről leveszi a képet, a HDMI-s lesz az elsődleges. Többször végigpróbáltam, nem én csesztem el, egyszerűen nem volt hajlandó csak a DVI-n hagyni a képet. Ha sikerült is összehozni, a következő indulásnál megint csak a HDMI-n volt kép. Azt már nem is említem, hogy a D-Subon lévő projit szimplán észre sem vette, ellenben a HDMI-n lévő monitor az szerinte "notebook screen" volt. (Friss Catalyst fent volt.)
Valahogy nekem nem ilyen a továbbfejlesztett, szuper több monitor kezelés. A Win7-nél sem volt éppen tökéletes, de az csak 3 monitorral kezd hülyeségeket csinálni, kettővel működik ahogy kell.
Új hozzászólás Aktív témák
- Micro Four Thirds
- OLED TV topic
- alza vélemények - tapasztalatok
- WLAN, WiFi, vezeték nélküli hálózat
- Google Pixel 9 Pro XL - hét szűk esztendő
- One mobilszolgáltatások
- Saját kamerahardverrel készül a OnePlus 15?
- Akciófigyelő: Megnyílt a Xiaomi hivatalos magyar webáruháza
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- További aktív témák...
- Asztali PC , i5 10400F , RX 6600 XT , 16GB DDR4 , 512GB NVME
- Bomba ár! Fujitsu H760 - i7-6820HQ I 32GB I 500SSD I 15,6" FHD I Nvidia 4GB I Cam I W10 I Garancia!
- LG 32" ívelt Monitor 32MR50C-B
- Bomba ár! HP EliteBook 840 G8 - i5-1145G7 I 8GB I 256GB SSD I HDMI I 14" FHD I Cam I W11 I Gari!
- Bomba Ár! Dell XPS 13 7390 - i5-10GEN I 16GB I 256SSD I 13,3" 4K Touch I Cam I W11 I Garancia!
- LG 27GS95QE - 27" OLED / QHD 2K / 240Hz & 0.03ms / 1000 Nits / NVIDIA G-Sync / AMD FreeSync
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A20e/Samsung Galaxy A40/Samsung Galaxy A04s/Samsung Galaxy A03s
- Bomba Ár! Fujitsu LifeBook E780 - i5 I 4GB I 250GB I DVDRW I 15,6" HD I Cam I W10 I Garancia!
- Extra olcsó! HP 230 Vezetéknélküli USB-s Billentyűzet
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T14 G1 - i5-10GEN I 16GB I 256SSD I 14" FHD I Cam I W11 I Garancia!
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest