- AMD GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Intel Core Ultra 3, Core Ultra 5, Ultra 7, Ultra 9 "Arrow Lake" LGA 1851
- Androidos tablet topic
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- 3D nyomtatás
- 5.1, 7.1 és gamer fejhallgatók
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 7***(X) "Zen 4" (AM5)
- Milyen belső merevlemezt vegyek?
- Videós, mozgóképes topik
Új hozzászólás Aktív témák
-
hanee
senior tag
6 cellás akksival most is lehet kapni a 10"-est. Csak nem Magyarországon. Szerintem messzemenő következtetéseket nem kell levonni, mert Magyaroszág azért közel sem akkora piac, mint mondjuk USA, ahol viszont 6 cellásat árulnak és legjobb tudomásom szerint a noti ~ 50 $-al olcsóbb, mint az 1000H...
hanee
-
^Clown
addikt
Ez a Wind ugyanaz, mint az U100, csak a kijelzője lesz kisebb, 8,9" a 10" helyett. A gép mérete, paraméterei ezt leszámítva változatlanok maradnak (javítsatok ki ha tévedek).
-
.mf
veterán
Specifikációk: jó-jó, de MEKKORA LESZ AZ AKKU?!
Ha most vennék nettopot, akkor a Wind a kicsi akkuja miatt még a rövid listámról is kiesne.
-
hanee
senior tag
De nem lesz annyival olcsóbb szerintem.. És szerintem sokak fejében megfordul a gondolat, hogy ha mondjuk max. 10 ezer Ft a különbség, akkor inkább a nagyobbikat veszik, mert azért ezen a szinten a hordozhatóság rovására nem megy a 10"-esnek az a pár centije és pár dekája, amivel nagyobb..
Hacsak nem a nagyobb akksival kívánják behozni az országba, mert ha igen, akkor itt komoly versenytársa lehet a 100U-nak
hanee
-
Malachi
veterán
Mostanában akarunk olcsó szubnotit venni és csak kapkodom a fejem, hogy akkor mist mi is lenne a jó. Eddig a Wind volt a befutó, bár kicsit szívom a fogam az ára miatt, jó lenne 1-2 héten belül valami határozott áresés. Ez nem kéne, akárhogy is, kicsi a kijelző.
-
hanee
senior tag
válasz
Alvin_ti4200 #10 üzenetére
Legalább lenne valamiben más a kijelzőméretén kívül
-
hanee
senior tag
válasz
Alvin_ti4200 #8 üzenetére
Vajon mennyivel lesz olcsóbb mire bekerül a magyar piacra?
Szerintem a 10"-esnél kisebb kijelző már túl kicsit, de persze ez teljesen szubjektív, gondolom.hanee
-
DarkByte
addikt
Egy pillanatra azt hittem hogy kétmagos Atom -al lesz szerelve, de nem. Most nem is látom hirtelen miért is jobb ez mint az U100.
#8: kissebb?
De ugye az ASUS EEE 700 -nál nagyobb? Mert múltkor végre sikerült élőben is megnéznem egy olyat és azok a billentyűk tényleg elég picinek tűntek.
Ja és rájöttem hogy az oprendszerben is van különbség, mondjuk ha a hírekben említett 3k -s WinXP árat nézzük nem igazán értem hogy miért is spórolnak ezen (vagy az is lehet, hogy félreérthetűen rosszmájúnak tűnök és szimplán a Linux -osoknak akartak kedvezni vele, mert akkor nem szóltam semmit
)
-
Ez a készülék inkább az Acer Aspire One ellenfele lett szerintem. (Tőlök fél most a piac, hogy nagy darabot hasítanak ki)
-
^Clown
addikt
Megérkezett az Asus 901 ellenfele. Kíváncsi leszek az itthoni árára. Ha 80 körül meg lehet venni, akkor az tök jó szerintem. De valószínűleg ez is csak a 3 cellással érkezik.
Az MSI helyében elkezdenék fejleszteni egy prémium netbookot, nagy HDD-vel 2 giga rammal, HDMI-vel, 6 cellás akksival, 1024*768-as kijelzővel (leszokhatnának már a 600-ról), mert az Asus-é nemsokára itt lesz.
-
Wajk
addikt
Azt hittem ez az előd volt... (vagy Ond)
-
Gergő_
őstag
A tengerentúlon már 6 cellás akksival szállítják U100-at
-
rudi
nagyúr
Éppen ma futottam bele egy nagykeres árlistán 120 GB-os HDD-vel szerelt, fehér Windbe. És rövidesen érkezik a hozzá való külső optikai meghajtó. Egyelőre nem tudni, kitől veszik az optikai meghajtót, de rövidesen kiderül.
Új hozzászólás Aktív témák
- Motorolaj, hajtóműolaj, hűtőfolyadék, adalékok és szűrők topikja
- Kazy Computers - Fehérvár - Megbízható?
- AMD GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Intel Core Ultra 3, Core Ultra 5, Ultra 7, Ultra 9 "Arrow Lake" LGA 1851
- Gyúrósok ide!
- Androidos tablet topic
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- 3D nyomtatás
- További aktív témák...
- Lenovo Ideapad Slim3 15AMN8
- Újszerű Apple Macbook Air 15,3" M3 8C CPU/10C GPU/16GB/256GB - (MC9G4MG/A) Éjfekete - 1 év garancia
- UFF! Dell Latitude 7330 -65% "Kis Gamer" Üzleti Profi Ultrabook 13,3" i5-1245U 16/512 FHD IRIS Xe
- HP 15-ac130nh (V2H61EA) Red FD, 15.6", i3-5005U, 4GB RAM, 1TB HDD, 2GB dGPU, Win10 Pro
- Dell Latitude 8-11. gen i5, i7, all-in one szinte minden csalódásmentes, jó ár, garancia
- Ne hagyd ki ezt a lehetőséget: Vadiúj Ryzen 7 5800X! Kamatmentes rèszletre is!!
- Samsung S23 128GB Fekete /+AJÁNDÉK ÜVEGFÓLIÁVAL/normál állapotban / 12 hónap jótállással
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte H510M i5 11400F 16GB DDR4 512GB SSD GTX 1070Ti 8GB Rampage SHIVA TT 500W
- Bomba ár! HP ProBook 430 G8 - i5-1135G7 I 16GB I 256GB SSD I HDMI I 13,3" FHD I Cam I W11 I Gari!
- Azonnali készpénzes GAMER / üzleti notebook felvásárlás személyesen / csomagküldéssel korrekt áron
Állásajánlatok
Cég: Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest