Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #25068288

    törölt tag

    válasz MPowerPH #39 üzenetére

    "...Mert a cikkbol is nyilvanvalo, hogy nem gyozik gyartokapacitassal, nem tudjak kiszolgalni a piacot, akkora a kereslet a cpu -k irant..."

    Ezt te konkrétan hol olvastad?
    ...a többiek, akik ezt állítják, honnan szeditek ezt a marhaságot?

    Egyáltalán nem az a helyzet, hogy a hatalmas kereslet miatt nincs elég gyártókapacitás! :D

    Még a szó, önmagában is jelzi...gyártókapacitás!

    Azért nem tudják a piacot kiszolgálni, mert átálltak volna 10nm -re , de ez besült.
    Azóta pedig olyan egyéb gondok akadtak, hogy nincs megfelelő, elegendő gyártósoruk, hogy kiszolgálják a FIX(lefixált) megrendeléseket....pont az átállásokból eredő ...és egyéb vállalaton belüli problémák miatt.

    Ez semennyire sem igazolja az általatok terjesztett bullshitet!
    Épp arról van szó, hogy igenis rengeteg problémával küzd az intel, kár ezt fényezni.

    [ Szerkesztve ]

  • Pete55555

    addikt

    válasz MPowerPH #39 üzenetére

    Nem csak neked, de nincs kedvem egyenként válaszolni.

    Attól, hogy szénnékeresik magukat, és mindent eladnak, még vergődhetnek. Nem azt írtam, hogy szarul áll az intel, és mindjárt csődbe megy, hanem azt, hogy vergődik.

    De hát ugye szöveg értelmezés nulla, valaki rosszat mondott az imádott gyártóról, és már ugrunk is habzó szájjal védeni.

    (#39) BMW001

    Az AMD híreket bezzeg illik fenntartásokkal kezelni (persze, mert náluk vannak jó hírek is, nem úgy mint intelnél) Ja, mondjuk intelnél az a jó hír, hogy az eddig selejtnek kidobott lapkát is el kell adni (vajon eddig miért nem árulták?).

    AMD-nek.....CPU fronton is azert jobb a helyzetuk, mert az Intel elkenyelmesedett az evek alatt

    Jaja, így van, az biztos nem számít semmit, hogy rengeteget fejlesztettek, és gyak a semmiből előálltak egy intellel teljes mértékben versenyképes technológiával.

    Intelnél beütött a sebezhetőség
    Be, mert így tervezték meg, azt ne mondd már, hogy nem tudtak róla...Majd megsajnálom őket, ha lesz egy percem.

    Mellesleg az AMD HT-je a sebezhetőségek javítása előtt is hatékonyabb volt, mint az intelé.

    Egyelőre már régóta gond van, mert nem tudnak eleget gyártani. Az, hogy mindent eladnak, és dupla áron nagyon jó, rövid távon. Csak azt nem látjátok, hogy ha nem tud eleget szállítani az intel, akkor piacot fog veszíteni. Jelen helyzetben, amikor van versenyképes alternatíva, ez még nagyobb probléma.

    (#40) Jack-666
    Ez pontosan így van, csak nem akartam mégegyszer én is leírni...

    [ Szerkesztve ]

    ...Szeretem leracsniztatni...

  • hahakocka

    senior tag

    válasz MPowerPH #39 üzenetére

    Most ha igazak a pletykák kapsz majd 80-90e ft ért egy GTX1080-RTX 2070 értékű AMD VGA-t. Azért az nem rossz! Januárban kiderül a hivatalos dolog!

Új hozzászólás Aktív témák