Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BlackSoft

    addikt

    válasz nzozz #2 üzenetére

    Microsoft.... :U De amúgy szerintem összességében a win8 egy továbbfejlesztett win7, és nálam stabilabb is, úgyhogy én szeretem, de attól még windows marad ;]

    ---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

  • #65675776

    törölt tag

    válasz nzozz #2 üzenetére

    Nincs semmi baj az órájával. Az, hogy tuning mellett esetleg nem pontos sokadrangú kérdés, tuningra ugyanis nincs garancia.

  • Puma K

    veterán

    válasz nzozz #2 üzenetére

    Ha megnézed akkor a Microsoft és a felhasználók egy libikókán ülnek.

    Ha kiad egy új oprendszert az MS és próbál újításokat hozni és valamelyik része vagy maga az egész oprendszer nem jó akkor a felhasználók lehurrogják az MS-t.

    De később megoldja azokat a gondokat az MS amik problémásak voltak lehetőségeikhez mérten az adott oprendszernél.
    Ezzel kapcsolatban eszembe jut a Windows Vista. Mikor megjelent aki csak tudta felrakta a gépére és hurrogott, hogy nem jó.
    Persze, hogy nem volt jó, mert a megjelenés időpontjában magas volt az alap erőforrás igénye az oprendszernek és ráadásul 1 magos CPU-val meg 512-1GB-nyi memóriával ellátott gépekre dobták fel az emberek.

    Én anno már 4 magos CPU-val, 4 GB RAM-mal futottam neki a Vista telepítésnek és minden jó volt, nem volt gondom. Mikor megjelent a Vista akkor én is 1 magos CPU-val és 1 GB-nyi memóriával ellátott géppel rendelkeztem amire eszembe sem jutott felrakni, bőven jó volt nekem az XP SP2.
    Egyik barátom a Vista megjelenése után rakott magának össze egy 2 magos 4 GB RAM-os gépet. Nem volt gondja neki sem.
    Másik barátomnak volt egy laptopja ami régről volt meg neki, de 2 magos procija már volt, és 1 GB RAM is volt benne. Akkora már kiadták az SP1-gyet a Vistánál, ami ha jól emlékszem akkor hozott némi finomhangolást a rendszerigényét tekintve és neki is működött rendesen bőven jó használati sebességgel.

    A Vista után megjelent a Windows 7 amiről már szinte senki nem mondott rosszat (legalábbis én nem hallottam/olvastam sehol), mert az MS tanult az előző hibájából, és finomhangolták az erőforrásigényét és csiszoltak rajta ahol kell, újításokat is hoztak az előző és a többi oprendszerhez képest (ezt úgy írom mint laikus és egyszerű felhasználó).

    Win7 után jött a Windows 8, amiben megint újításokat akartak hozni, de nem tetszett a felhasználók többségének, az egyik legnagyobb hiányossága a Win8-nak a Start menü hiánya (számomra hiányzik), és lám a Windows 8.1-ben vissza hozták.

    Szóval az MS szerintem nem feltétlen egy rossz és béna cég csak simán azt kell látni, hogy próbálnak fejleszteni, újítani néha több, néha kevesebb sikerrel.

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Új hozzászólás Aktív témák