Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Döglött Róka

    veterán

    válasz .LnB #16 üzenetére

    "És a játékosok? A játékosok elégedetlenek." - Érdemes súlyozni ezt az alapvetést.

    Honnand tudod, hogy a játékosok elégedetlenek? A fórumokról.
    Minden játékos fórumozik? Nem.
    Minden játékos elégedetlen? Fogalmunk sincs mivel az elégedett ritkábban ad hangot ill elnyomja az elégedetlenkedő hang ami mindenképp erőszakosabb lesz mint az elégedett.

    Pl vegyük azt ami itt folyik, szerintem az extraction vállalható játék, semmi extra. Pár ember szintén élvezi rajtam kívül de nem írja le ide. A párbeszéd fő témája mégis hirtelen az lett hogy az ubisoft magába roskad és dögöljenek éhen mert valaki (te betoppant) hogy jaj de utálod őket.

    Tudtad hogy ez csak egy cég nem egy önálló entitás? Aki nem szeret ott dolgozni, az eljön. Aki nem szereti a termékeit, az meg nem veszi meg. (én pl AC4 óta nem játszottam a játékaival).

    Ez a fajta érzelgős hozzáállás elég cringe a fórumokon, miért jófelülni erre a vonatra? Ha egy fórumon ugatsz hogy jajderosszak a munkakörülmények xy cégnél attól még nem tettél semmit értük, csak ugatsz ;)

    Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

Új hozzászólás Aktív témák