Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fRooStzzZ

    senior tag

    válasz DigitXT #40 üzenetére

    ***még inkább nem értem, hogy hogy érv az, hogy nem baj, ha hangos a gép.***

    Na, akkor kerdeznek valamit.
    A hangos Neked mit jelent? Mit ertesz a hangos szo alatt??
    Egy 1000 ft-os gyari venti sem biztos, hogy olyan hangos hogy akar az zavaro legyen, vagy egy 5 ezer ft-os venti is tud halk lenni.
    De itt megint az jon elo, ki mire hasznalja a gepet..
    Egy E2140-re nem kell 30ezres hutes, az elvan joforman barmilyen 5000 ft-os hutovel meg passzivan is szerintem.
    Egy 3770K-ra vagy egy 3960x-re meg ne akarjon venni az ember 10ezer forintert egy passziv hutest.
    Ha komolyabban terheli az ember, akkor arra meg szerintem a temaban szereplo huto sem eleg, plane ha meg huzva is vagyon a kicsike.
    Nem hiszem, hogy egy Noctua vagy barmely 15-20k kornyeki ventis huto olyan zavaro lenne, hogy az ember falnak szalad tole, holott teljesitmenyben szerintem veri ezt a nagy valamit.
    Nem hiszem, hogy a Noctua 2*500rpm visitott volna zavaroan ki a gepbol.

    De azert igy mar merem mondani, hogy probalj ki egy jatekot fulessel, es fules nelkul, majd irj rola velemenyt mi volt a kulonbseg koztuk.

    Ha jol tudom, itt nem vga hutesrol beszelunk, hanem procirol.
    Azzal viszont mindenki tisztaban van, hogy a ref kartyak (plane nem egy hd6450 teljesitmenyben) kicsit zajossak.
    De egy nem ilyen eros vga-nak is van hangja, igaz nem ekkora..
    Es akkor ezen megy a vita, hogy most passziv egy proci huto, vagy van alatta egy 10k-s amin megy egy 14es venit 10-15dB-en?
    Epp ezt mondtam, hogy ha az ember jatszik, nem a procihuton lesz a hangsuly, hanem minden mas elviszi a hangot. De olvass vissza..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák