Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sptkyle

    senior tag

    Sosem szálltam eddig be az ilyen parttalan vitákba tablettel kapcsolatban, de azért gondoltam most elmondom a véleményem.
    Jómagam notit használok. Iskola (és a tanulmányaim természete miatt) direkt egy aránylag nagy kijelzős, izmosabb notit választottam. 19", így kényelmesen tudok rajta programozni, illetve ha nagyon kell, akár grafikai munkákat is végezni.(na azért semmi komolyat) Asztali gépnek is ezt használom itthon.
    Viszont ha megyek suliba, ugye viszem magammal. A súlyát már megszoktam, viszont utazási időm elég nagy. Közben jo lenne olvasgatni, esetleg netezgetni. Viszont ekkora notit nem mindenhol lehet kinyitogatni. (értelem szerűen pedig nem akarnék még egy notit venni)
    Nekem például nagyon is jol jönne egy tablet, a noti mellé, kényelmesen elférne a notitatyóban, és onnan bármikor előkapható.
    Abban egyetértek kb mindenkivel, hogy 300 000-es tabletnek magyar piacon nincs létjogosultsága. Személy szerint egy 30-40k-t áldoznék erre a célra kb. (sajnos az ilyen árkategóriájú tabletek használhatóságát még erősen kétségbe vonom... de azért örülök, hogy fejlődik a dolog)
    Ezzel nem akartam senkinek ellent mondani, csak a saját nézőpontomat írtam le. Van akinek jol jöhet egy tablet. (kultúrált, magyar fizetéshez viszonyított korrekt áron)

    "Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

Új hozzászólás Aktív témák