Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ldave
    félisten

    > így szokás szerint értelmezhetetlen lesz nekünk, külső megfigyelőknek hogy bukás-e),

    én nem igazán hallottam olyan játékról amit eltartana az a sok game pass játékos amikor a Steamen a kutyát sem érdekli. A játék vagy jó, vagy nem, ez minden platformon meglátszik.

    Szerintem Remedynél elkövettek egy nagy hibát, hogy nem volt rendes betatesztelése a játéknak, csak egy rövid matchmaking rendszer teszt voltminden progression rendszer nélkül pár hete, aztán most kapkodhatnak hogy a hirtelen rájuk zúdult visszajelzések alapján faragjanak valamit időpontra..

    Arra gondoltam, hogy mivel sok-sok asset már megvan a Remedy-nél a Control és a készülő Control 2 miatt, így nem hiszem, hogy ez egy nagyon drágán fejlesztett játék lenne. Szóval lehet hogy azzal, hogy a két nagy szolgáltatásban benne van, vagyis megvette egy időre a jogokat az MS és a Sony, lehet már pénzüknél is vannak. Erre gondoltam, hogy ezt talán sosem tudjuk meg.

  • wjbhbdux
    veterán

    Én nagyon várom, imádom a Controlt (pont nemrég játszottam újra), szóval jöhet bármi, ami ahhoz kötődik. Benne lesz konzolon a GP/PS+E csomagokban (így szokás szerint értelmezhetetlen lesz nekünk, külső megfigyelőknek hogy bukás-e), szóval játékos is lesz bőven, aztán mivel full PVE, így lényegtelen, hogy mennyi marad, ha haverokkal mennénk pár kört, akkor mindig lesz rá csapat.
    Nem kell minden multi játéknak évekre szóló live service csomagnak lennie.

    > így szokás szerint értelmezhetetlen lesz nekünk, külső megfigyelőknek hogy bukás-e),

    én nem igazán hallottam olyan játékról amit eltartana az a sok game pass játékos amikor a Steamen a kutyát sem érdekli. A játék vagy jó, vagy nem, ez minden platformon meglátszik.

    Szerintem Remedynél elkövettek egy nagy hibát, hogy nem volt rendes betatesztelése a játéknak, csak egy rövid matchmaking rendszer teszt voltminden progression rendszer nélkül pár hete, aztán most kapkodhatnak hogy a hirtelen rájuk zúdult visszajelzések alapján faragjanak valamit időpontra..

  • ldave
    félisten

    El is felejtettem, hogy az előfizetésekben benne lesz. Az mondjuk egy ideig életben fogja tartani. De ha jól olvasom, akkor 50€ lesz a standard. Sokallom.

    Azért tartok én a bukástól, mert a Remedy-t féltem. Szerencsétlenek egy Alan Wake 2 szintű csodával se tudtak komoly profitot termelni. Közel sem akkorát, amekkorát megérdemelnének. Erre húznak egy ilyen rizikós lépést..
    Persze ha ez a kockázat belefér a büdzsébe, akkor nyugodtan. Csak ne az legyen, hogy ha ez elhasal, akkor valami érdekes ötletet kaszálniuk kell.

    Amiatt, hogy mindkét "nagy" szolgáltatásban benne lesz, nem gondolom hogy ez komolyabbat bukni tudna. A videók alapján azért elég sok eleme a Controlból van, meg gondolom a készülő Control 2-ből, szóval szerintem ez ilyen innen-onnan összeollózott játék, ami pont jó lesz pár arra, hogy a csapattal havi pár alkalommal leüljünk játszani.

  • .LnB
    titán

    Én nagyon várom, imádom a Controlt (pont nemrég játszottam újra), szóval jöhet bármi, ami ahhoz kötődik. Benne lesz konzolon a GP/PS+E csomagokban (így szokás szerint értelmezhetetlen lesz nekünk, külső megfigyelőknek hogy bukás-e), szóval játékos is lesz bőven, aztán mivel full PVE, így lényegtelen, hogy mennyi marad, ha haverokkal mennénk pár kört, akkor mindig lesz rá csapat.
    Nem kell minden multi játéknak évekre szóló live service csomagnak lennie.

    El is felejtettem, hogy az előfizetésekben benne lesz. Az mondjuk egy ideig életben fogja tartani. De ha jól olvasom, akkor 50€ lesz a standard. Sokallom.

    Azért tartok én a bukástól, mert a Remedy-t féltem. Szerencsétlenek egy Alan Wake 2 szintű csodával se tudtak komoly profitot termelni. Közel sem akkorát, amekkorát megérdemelnének. Erre húznak egy ilyen rizikós lépést..
    Persze ha ez a kockázat belefér a büdzsébe, akkor nyugodtan. Csak ne az legyen, hogy ha ez elhasal, akkor valami érdekes ötletet kaszálniuk kell.

  • ldave
    félisten

    (Szerintem) Ez hatalmasat fog bukni..
    Én imádok mindent amit ők csinálnak, Control, Alan Wake, sőt a multiplayer game-eket is, de kipróbálni se tervezem ezt.

    Én nagyon várom, imádom a Controlt (pont nemrég játszottam újra), szóval jöhet bármi, ami ahhoz kötődik. Benne lesz konzolon a GP/PS+E csomagokban (így szokás szerint értelmezhetetlen lesz nekünk, külső megfigyelőknek hogy bukás-e), szóval játékos is lesz bőven, aztán mivel full PVE, így lényegtelen, hogy mennyi marad, ha haverokkal mennénk pár kört, akkor mindig lesz rá csapat.
    Nem kell minden multi játéknak évekre szóló live service csomagnak lennie.

  • .LnB
    titán

    (Szerintem) Ez hatalmasat fog bukni..
    Én imádok mindent amit ők csinálnak, Control, Alan Wake, sőt a multiplayer game-eket is, de kipróbálni se tervezem ezt.

Új hozzászólás Aktív témák