Hirdetés
- Amlogic S905, S912 processzoros készülékek
- Azonnali VGA-s kérdések órája
- Milyen processzort vegyek?
- Intel Core Ultra 3, Core Ultra 5, Ultra 7, Ultra 9 "Arrow Lake" LGA 1851
- Hogy is néznek ki a gépeink?
- Hővezető paszták
- Melyik tápegységet vegyem?
- Pánikban a világ a Radeon RX 5000 és 6000 sorozat támogatása miatt
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- Képernyős trükkök növelik a notebookok üzemidejét
Új hozzászólás Aktív témák
-
antikomcsi
veterán
Tudod Te mire gondolok. Míg az AMD toldozta-foltozta a 2900XT-ben megismert chipet, addig az nv 3 teljesen új gpu generációt fejlesztett. Az AMD sajnos ezt nem tudta megtenni 65-55 nanométeren, mert brutálisan nagy lapkái lettek volna. És csak most fog tudni a 7000-es sorozattal arra az útra lépni, amire az nv a GF100 sorozattal betette a lábát. A célpiac nagy része így telítődik, mire lesz válaszuk. Ez sajnos jókora lemaradás.
Meg lehet magyarázni ezt is, ha jól esik, még el is lehet hinni, de a tények attól még nem változnak.
Ez a veszteséges értékesítés, meg, hogy egy nv chip brutálisan drága, míg egy R szériás radeon 2 fillér volt, azért nem egészen így van. Jobban teszed, ha az információt több helyről szerzed be.
A procit meg szerintem nem Ő akarja versenyeztetni, hanem a generációs lépések szerint úgy gondolja, hogy a megjelenő FX-eknek azok lennének az ellenlábasai.
És van egy olyan érzésem, ha hozná azt a teljesítményt akkor az is lenne kikiáltva ellenfélnek. Így meg nézünk egy hasonló teljesítményűt, és megnevezzük azt közvetlen ellenfélnek.
Nézd meg a brazosos diákat. Az E széria a pentium ellen volt ábrázolva, a C a celeron ellen, és az atom alul kullogott. Megjelenés után, ezt valahogy mindenki elfelejtette, és az atomot állítja be a brazos párjának, pedig nem ez volt beígérve.
Új hozzászólás Aktív témák
- Amlogic S905, S912 processzoros készülékek
- NFL és amerikai futball topik - Spoiler veszély!
- Azonnali VGA-s kérdések órája
- Kuponkunyeráló
- Milyen processzort vegyek?
- Intel Core Ultra 3, Core Ultra 5, Ultra 7, Ultra 9 "Arrow Lake" LGA 1851
- Zelda Játékok
- A Galaxy S26-tal együtt késik a One UI 8.5
- Autós topik
- Kamionok, fuvarozás, logisztika topik
- További aktív témák...
- Asus Rog Ergo gamer szék
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7800X3D 32/64GB RAM RTX 5090 32GB GAMER PC termékbeszámítással
- Lenovo ThinkPad T14 Gen1 Intel i5-10310U
- BESZÁMÍTÁS! MSI B450 R5 5600X 16GB DDR4 1TB SSD RTX 2080 8GB NZXT S340 CHIEFTEC 700W
- Törött Apple iMac 19.2 i5-8500 Radeon Pro 560X 4GB 16GB 256GB SSD 21.5" 4K Retina
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő


