Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szpidi67

    csendes tag

    válasz sunone #49 üzenetére

    Sziasztok,

    Remelem nem nagyon off, nekem a 9.7' valtozat van meg Hetfö ota, Andersson ADT 2.5 neven ami, a Pipo M1 (P975) -nek felel meg. Az Andersson a sved Siba-NetonNet halozat sajat markaja. 78,000 FT az atszamitott ara.

    Egyelöre nekem nagyon bejön, igaz ez az elsö tabletem, nincs mihez hasonlitani, csak a Samsung S2 telomhoz. A benchmarkok alapjan a közep kategoria felsö reszebe tennem. Szep kivitel, gyors.
    Eddig ket negativumot talaltam csak, a halk hangszorokat, ami elegge app fuggö, jatekoknal, es a rendszer hanjai jok, de a filmek halkak voltak, de lehet hogz ez a filmtöl is fugg. Na de ezt lehet orvosolni :)
    A masik a Wifi, egy kicsit gyengebbnek tunik mint az S2, vagy a Dell laptop, ahol ezek meg muködnek a lakasban, tavolabb a routertöl, ott lasabb vagy mar nem is talal kapcsolatot. Igaz regebbi es olcso routerem van, most probalok majd egy erösebbet.

    ● Display: 9.7", 1024x768 IPS (4:3)
    ● Touch Panel: Capacitive 10-touch
    ● CPU: Rockchip 3066 Cortex A9,1.6GHz,Dual-core CPU+Quad-core GPU
    ● RAM: 1GB DDR3 (ebböl 12GB-t tudunk hasznalni)
    ● Operation System: Android 4.1
    ● Camera: Front 2M, back 2M
    ● WiFi: 802.11/b/g/n
    ● Internal 3G built-in: No
    ● External 3G support: Yes
    ● Bluetooth 2.1+EDR: Optional (van benne)
    ● Others: G-sensor, Micro SD slot, mic, speaker, mini HDMI output
    ● Multimedia:Audio, Video(1080P), Photo,ebook,game, email, internet…
    ● Battery capacity: 8000mAh by 3.7V
    ● Housing material: metal back (az enyem feher)
    ● GPS: no

    adtak hozza halozati adapotert, autos adaptert, USB kabelt, USB toldot, headset-et, es egy feher bör/mubör tokot, ami tetszetös es hasznalhato.

Új hozzászólás Aktív témák