Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kakumix

    senior tag

    válasz syl5 #1341 üzenetére

    mármint csak írás közben nyomsz mellé, vagy úgy általában?
    Leginkább írás közben, de vannak nagyon kis méretű nyomkodható gombok is, amiket nehéz eltalálni. Ezen a fizikai bill. sem segítene csak a stylus :)
    És mik azok a sok kis hibák? Tudnál példát mondani?
    A teljesség igénye nélkül (és nem minden hiba van közte feature is) : :)
    - rossz az akkumulátor töltöttségkijelzője (úgy gondolom ez direkt rossz, mert ha valaki nem napokig teszteli a készüléket azt hiheti, hogy nem is fogyaszt áramot :) nem néztem utána, de érzésre olyan mintha 41% és 100% közötti töltöttségre azt mutatja hogy tele van és utána rohamosan elkezd ürülni)
    - elforgatva akad a gépelés
    - a feloldó gomb a jobb oldalán nem igazán jó, gyakran nem kapcsol be első próbálkozásra
    - a hangerőállító gombok nagyon kilógnak, ami a használatát kényelmessé teszi, de a véletlen megnyomásukat is segíti
    - hangerőből sokféle van :) (média, csengőhang, hívás, ...), nekem ez már zavaró én a max. 2-höz vagyok szokva
    - a market-en a szoftverválogatás nem túl kényelmes
    - a kamera kontrasztja (vagy fehéregyensúlya?) nem mindig jó, ilyenkor újra kell indítani az alkalmazást, ami használná
    - GPS elindul vagy nem, ha elindult, az iGo még mindig nem biztos, hogy el fog, de ha elindul néha kilép és utána megint kétesélyes, hogy újra elindul-e
    - a Samsung-os New PC Studio még mindig nem ismeri fel a telefont. Ezt adják hozzá CD-n :)
    - sajnos párszor már kifagyott (talán nem minden esetben kifagyott ("fagy-e egy linux?" flame indulhat :) ) csak annyira lelassult, hogy percekig nem reagál semmire, mert egyszer egy ilyenből teljesen felépült, sok (5+) perc alatt. Ezt persze nem vártam meg többször inkább az aksi kivételével újraindítottam.
    - SIM kártya behelyezéskor újraindíttatja magát
    - a Pannon-os készülékemről hiányzik az Android figura!!! :)
    - USB-n keresztül nem veszi fel a számítógép net kapcsolatát
    - nem lehet jó minőségben felvenni a telefonbeszélgetést
    ...

    Én nem bántam meg, hogy megvettem. Sőt a HTC Diamond-om ennek a megvétele után 1 hónappal adtam el. Vagyis lett volna lehetőségem azt megtartani.

    [ Szerkesztve ]

    Legyen szép napod!

Új hozzászólás Aktív témák