- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- Azonnali alaplapos kérdések órája
- Hobby elektronika
- OLED TV topic
- 16 GB RAM 2025-ben? 🤨 – Ma már tényleg kevés lehet!
- Azonnali fotós kérdések órája
- Projektor topic
- Milyen monitort vegyek?
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
-
PROHARDVER!
Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
kareszkaresz
tag
válasz
mgTerminator #37334 üzenetére
Megprobaltam amit mondtal recovery cache wipe sajnos nem mukodott a dolog. Valamiert ezt nem formazta
)))
Gizmo itthon linuxom van ertem mi az a root es mit jelent ez a gyoker konyvtarra nezve, ha a nem erti nekem mondtad bar lehet az akksisra reagaltal nem volt egyertelmu
Azert gyarilag megoldhattak volna h aki nem akar rootolni az is tudjon valodi cache wipeot csinalni :/// amolyan run in administrator modban
)
Akkor marad a root? Kerdesem az elozoekben elmondott lenne hogy ti mit ajanlotok? Gar szempontjabol. Root siman vagy akkor mar custom rom? Esetleg gyari rom rootal vagy slim?
Mit ajanlanak a mesterek ha gyorsat akarok tobb memoval kevesebb felesleges futo appal de alkalmadtan ha kell legyen egy ket gyari alkalmazas is?
Új hozzászólás Aktív témák
ma Az iPhone után a legismertebb okostelefon, a koreai cég mindenkori csúcsmodelljének negyedik generációja megérkezett és tudja azt, amit vártunk tőle.
A topicot a közelmúlt eseményei miatt (flame, OFF, személyeskedés, stb.) gyakrabban ellenőrizzük, nem érdemes itt (s persze máshol sem) a szabályokat megszegni, különösen a visszaesőknek!
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- Elite: Dangerous
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Politika
- Azonnali alaplapos kérdések órája
- Kínai és egyéb olcsó órák topikja
- Elder Scrolls IV - Oblivion - Olvasd el az összefoglalót, mielőtt írsz!
- Hobby elektronika
- OLED TV topic
- További aktív témák...
- Intel Core i7-13700K Processzor
- Steam, EA, Ubisoft és GoG játékkulcsok, illetve Game Pass kedvező áron, egyenesen a kiadóktól!
- SzoftverPremium.hu
- ÁRGARANCIA! Beszámítás, 27% áfa, összesen 5db RTX 5060 Ti 16GB 3 ventilátoros készletről BOMBA ÁRON!
- 92 - Lenovo Legion Pro 7 (16IRX8) - Intel Core i9-13900HX, RTX 4070 (ELKELT)
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest