Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nemlehet

    őstag

    válasz smc #225 üzenetére

    Ezen a fórumon hajlamosak elfelejteni sokan, hogy nem csak 60+FPS ultra létezik. Nyílván nem tudok ilyen statisztikát mutatni, de surprise:surprise: A játékosok nagy részének tökre megfelel a konzol szint. Tehát 30 FPS, medium, gyakran csak 720p-ben. Erre pedig top játékok esetén is bőven elég egy erősebb pentium valami alsó középkategóriás kártyával.
    Manapság már elég ritkán van olyan, hogy ha a minimum alatt van géped nem indul el egyáltalán a játék. Nekem pl az asztalimban FX8150+GTX580 kombó van, ami már igen csak a minimumot karcolgatja, de az aktuális címekben ha leveszem az árnyékot simán meg szokott lenne a 40-50 FPS medium-high-on. Ez pedig nekem már bőven játszható szint. Persze tudom vannak akik habzó szájjal fetrengenek a rohamtól, ha az FPS egy fél mp-re beesik és ennek elekerülésére hajlandóak elkölteni több száz k pluszt. Lelkük rajta. Én meg 300k-ért vettem hűtőt, mert nekem meg az a fontos.

    [ Szerkesztve ]

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Új hozzászólás Aktív témák