Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zetor2000

    senior tag

    válasz Milán13 #26 üzenetére

    Szerintem valami mozgásérzékelős csoda elég lehet neked.
    Arra kell esetleg figyelni, hogy a 220hoz ne férjen hozzá rosszakaró. Simán lehet olyan pl. panelban, hogy a lépcsőházi kismegszakítót lenyomják, azt fél-egy nap múlva mennek be. Vagy kettő. Azaz, valami hosszú szünetmentes jószág se árthat. Persze rokonoknál ez annyira nem vészes, csakhát.

    Ami nálam van Hikvision az valami ilyesmi, ismi huszonezerért jutott hozzá, volt valami kedvezménye is, de szerintem 30-35 közt megáll. Ehhez kell egy táp, ami 1-2 ezer, vagy egy POE switch, ami inkább 8-10E vagy több, de az több kamerát is ellát. Kell ugye valami internet, meg ha szeretnéd rögzíteni a képet, akkor tárhely, állandó eléréssel. Erre talán Google Drive is jó lehet, de azzal nem próbáltam. Nekem a NAS-ra mentett, FTP-n. Ez utóbbi kiépítéstől függően 50-60E minimum+merevlemez, határ a csillagos ég. Esetleg a kamerába épített sd kártya is jó lehet, de azt ha lenyúlják a kamerádat, akkor azt is...
    Ez email-t küld, 1-2 vagy 3 címre, amit ha a mobilodon van valami beállítva, akkor megkapod. Ezen túl a Hik-Connectre is be-bejelentkezik, az is jelez, hogy van riogatás, de nem olyan sűrűn, meg az nekem csak egy app a telefonon, onnan nincs levelezés beállítva, de talán tudna küldeni, nem tudom.
    A kamera beállítható úgy, hogy 1-5 másodperccel az esemény előtt és 1-5 másodperccel az esemény után is már/ még rögzítsen. Azaz a teljes folyamat megörökítésre kerül, emellé még ilyen esetekben gyorsba pár másodpercig 1-1 felvételt is csinál - állóképet, asszem ~1-5 körül, de pontosan nem néztem, mert nem érdekelt.
    Ez valami HikVision 211x (x valami szám), infrás, dóm, de nem forog, vandálbiztos kültéri házban van. Egynek jó lehet. Igaz, csak 720P, de elég jó képet ad, ráadásul szénné lehet paraméterezni. Hangot sajna nem rögzít és nem is tud sugározni.

    Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

Új hozzászólás Aktív témák