Hirdetés
- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
- Redmi Pad 2 Pro / Poco Pad M1 - egy teszt, két lélek
- Szünetmentes tápegységek (UPS)
- Amazon Fire TV stick/box
- Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek!
- Apple MacBook
- OLED TV topic
- Milyen CPU léghűtést vegyek?
- Akkumulátor töltő digitális fényképezőgéphez
- Ha a koreaiakon múlik, még évekig ingünk-gatyánk rámehet a memóriákra
Új hozzászólás Aktív témák
-
proci985
MODERÁTOR
válasz
Joachim21
#169
üzenetére
a 8600 a hozzászólásomra tényleg rossz példa, de nem véletlenül a 8200/8400as közti különbségről beszéltem. anno amikor kijöttek és meglettek az első tesztek, voltak olyanok, akik azért vettek 8400ast, mert jobban mentek. a 8600asokról nem tudok, de elvileg a binelés alapján azoknak kéne mind közül a legjobban menniük... vagy ha nem is a legtuningosabban, de az átlagos értékeiknek (ami sokmindenből tevődik össze, fogyasztás is beszámít!) azoknak kellene a 8000es szérián belül a legjobbnak lenniük.
félig más:
az i7 920 és 975 nem véletlenül van megint csak ott példánk, utóbbi lényegesen jobban ment. az új 980asról nem is beszélve. persze, drága volt, nagyon drága, viszont cserébe az volt a legjobb. és a legjobb sosem az ár/érték bajnok szokott lenni. de akinek a legjobb kell, az mindenképpen megveszi. a yorki quadoknak sincs ilyen alapon értelmük, 3600on a q66 elver/minimum hoz minden 775ös procit erőben, 3.0 meg kb garantált. no igen ám, csak a 9550-9650esekkel meglehet a 4.0 is...első hetekben a yorki quadok után általában mindneki fújolt, hogy nem is mennek jól, meg főlg a 9550/9650 milyen drága... aztán amikor kiderült, hogy olcsóbb (de minimum halkabb) hűtés mellett már érezhetően jobban mennek, akkor valahogy elkezdtek az emberek váltani.
-
rovtiv
tag
válasz
Joachim21
#169
üzenetére
Hozzászólásoddal egyetértek. Viszont:
Hiszek a nemzetközi munkásmozgalom célkitűzéseinek abszolút igazságában. Hiszek abban, hogy senki semmivel sem különb attól, hogy véletlenül ide született. És abban is hiszek, hogy Isteni örök igazság nem létezik. Ennek ellenére hiszek a Hegyibeszéd erkölcsi üzenetében.
Ugye nem kellene elkezdeni...
Új hozzászólás Aktív témák
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Fele annyit ér az iPhone Air, mint amennyibe pár hete került
- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
- Redmi Pad 2 Pro / Poco Pad M1 - egy teszt, két lélek
- Battlefield 6
- Call of Duty: Black Ops 7
- Szünetmentes tápegységek (UPS)
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- World of Tanks - MMO
- Formula-1
- További aktív témák...
- FÉLÁRON!!! Intel Core i3-13100 4-Core 3.4GHz LGA1700 Processzor
- Intel i9-9900KF
- i7-840QM processzor (4 mag, 8 szál, 1,87-3,2 GHz, 8 MB cache) - csomagküldés 1070 Ft-tól
- Intel Core i7-4702MQ Mobile Notebook Processzor
- Intel Xeon E5-2600v4 processzorok készleten 2680v4,2683v4,2697v4,2697Av4(áfás számla, 2 év garancia)
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! I7 6700 / RX 5700XT 8GB / 32GB DDR4 / 512GB SSD
- Általános igazgatóhelyettes tábla üvegből eladó
- Vivo V50 12/512GB,Újszerű,Adatkabel,12 hónap garanciával
- Lenovo Thinkpad X13 Gen1 Ryzen5 4650U Refurbished - Garancia
- iking - Apple iPhone 14 Pro Graphite ProMotion 120 Hz, 48 MP kamera, Dynamic Island 128 GB
Állásajánlatok
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest


