Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pigster

    senior tag

    válasz Khelben #21 üzenetére

    Hát akkor rosszul érted. A Tronsmart 908 II négymagossal simán lehet videót nézni, a gyerekek napi szinten ezt használják rajzfilmekhez. Egyedüli gondom az 1080p filmekkel volt hálózaton keresztül, de ez is a wifi miatt. Játékok: prince of persia shadow and flame, need for speed most wanted, shadowgun, riptide, Rayman, meg egy csomó egyéb röccenés nélkül fut, ráadásul emulátorok (SNES, N64, GB, SEGA, PSX) is. Dosbox is. Két Logitech F710 gamepadet gond nélkül kezeli (tehát akár kettesben is játszahtsz emulátoron), plusz mellé még Logitech bill+egér. Külső HDD szintén nem okoz gondot. Ha valamit gyorsan meg akarok nézni böngészőben vagy youtubon persze akkor is ezt használom. Mivel folyamatosan be van kapcsolva, nem kell semmire várni, tv-t átteszem HDMIx-re, és használom.
    Aztán, hogy a cikkben írt kütyü mit tud, azt nem tudom.
    Szerk:
    wolfman-nek
    amiket fent írtam, azokat az én kütyüm bizony hiba nélkül tudja. Mint korábban is írtam, sosincs kikapcsolva, és eddig kb 8 hónap alatt kétszer volt valami fagyás féle. Mindezt kb 60$-ért.

    [ Szerkesztve ]

    FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

Új hozzászólás Aktív témák