- Megjött a Chieftec VEGA M szériás tápok legnagyobb teljesítményű kiadása
- 280 Hz-es, remekül felszerelt WOLED monitor jött a Gigabyte gondozásában
- Itt az AI videók TikTokja, az OpenAI új agymenése
- Rekordösszegért kerül szaúdi kézbe az Electronic Arts
- Nem saját tervezésű a Zhaoxin új szerverprocesszora
Új hozzászólás Aktív témák
-
Kékes525
félisten
Nem csak beszélni kell róla, hanem tenni is kellene érte!
Első körben szüntessék meg az IT szektorra a különadót, ami amúgy is igazságtalan, mert megkülönböztet és jelentősen csökkentsék a számítástechnikai áruk áfáját. -
#51736960
törölt tag
.
-
EnGarde
csendes tag
"Az informatikai fejlesztésé a jövő, enélkül ma a világban senkinek nincs jövője, nem lehet előre haladni – hangsúlyozta Pintér Sándor belügyminiszter"
Egek, ez már 15-20 éve is igaz volt, hihetetlen, hogy ezek az emberek mennyire le vannak maradva fejben!
Fiatal, kreatív embereket a kormányba, ne ilyen ősöreg, begyöpösödött szerencsétlenek ugráljanak ott...
-
#06658560
törölt tag
Két dolgot nem értek: pintér elvtárs melyik évtizedből maradt itt, átaludva jelentős időt? Illetve az informatikai fejlesztések fontosságáról miért a belügyér főelvtársnak kell beszélnie?
-
Ha annyit költenek majd ra mint az egészségügyre meg az oktatására akkor ez jo lesz!
-
Hiftu
senior tag
Egyéb hatékony BM fejlesztés (beszerzés, mert a fejlesztéshez kellett volna szakértelem.):
Olasz Hacking Team malwareje a titkosszolgálatok számára. Ami kicsit hazadumált. -
Szmeby
tag
Szerinted?
(Nem.)"... kudarcot vallott, az akkori jogi és bírói vezetők azzal utasították el az alkalmazását, hogy ez a lehetőség nem szerepel a büntetőeljárási törvényben."
Amikor a törvényhozó a bírókra mutogat, mert valami nincs a törvényben. Olyan törvényekre persze van eszük, ami nyomorba taszítja a társadalmat (miközben a kiválasztottakat gazdagítja). Rekord gyorsasággal írják meg és fogadtatják el. Nevetséges az egész.
Egy dolog akarni (pontosabban annak látszatát fenntartani), és egy másik azt megcsinálni. -
akaido
addikt
Remélhetőleg e-stonia szintjére is eljutunk majd, valamikor egy messzi...messzi távoli galaxisban...jövőben...talán
Új hozzászólás Aktív témák
- LÉZEREZÉS! külföldi billentyűzet magyarra kb. 20-30p alatt!
- BESZÁMÍTÁS! GB H610M i3 13100F 16GB DDR4 512GB SSD RTX 2060 6GB Cooler Master MB320L ARGB ADATA 600W
- Apple iPhone 13 Mini 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7500F 16/32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 mini 256GB Midnight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3402
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest