Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DraXoN

    addikt

    LOGOUT blog

    Hah de kései (vagy korai? :DDD) írás...
    A'szem már én is dinoszaurusz lehetek... vagy nem tudom, de mire is jók ezek a gombok? sok helyen láttam már de sose foglalkoztam vele, nem használtam... rá se nyomtam, nem tudom mit csinál. Most se akarok nyomkodni :DDD ...

    Valaki világosítson fel ez ügyben :))

    Egyébként jó magam se értem mit lehet naphosszat a közösségi lapokon "létezni" ... van ugyan egy iwiw-em, és mér régebbről egy myvipem (de rég léptem be oda... de az iwiwre se sűrűn járok átlag havonta egyszer, kivéve mostanában mert épp egy osztálytalálkozó szervezése folyik).. facebookom nincs.. twitterem sincs.. őszintén nem is tudom pontosan mire is lehetne ezen utóbbi kettőt használni (azon kívül, hogy a facebook közösségi, de hogy mi van ott azon kívül fogalmam sincs..)...

    Átnéztem jobban a gombokat.. az e-mailben küldést értem és megértem, de az első kettő számomra sötétség, a 3. fogalmam sincs hova tenné.. illetve ott a kihagyott "kedvelem" gomb.. az se tudom mit okozna, de nem is tudom megnézni se, nincs facebook accountom.. nem is kell...

    [ Szerkesztve ]

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Új hozzászólás Aktív témák