Hirdetés
Új hozzászólás Aktív témák
-
fsb1000
nagyúr
De gyerekek....
Egy magát IT portálként meghatározó oldalon, ne legyenek már tárgyi tévedések egy cikkben.Ezt szerintetek fel lehet vállani a PH! oldalain?
"Alapvetően, amikor valaki elkezd programozást tanulni, akkor megtanítják, hogy 3 féle fájl fordulhat elő egy gépen:
a, szöveges fájlok, ebből épül fel a forráskódunk jó nagy része.
b, típusos fájlok: ezek binárisok, de olyan binárisok, aminek a teljes szerkezetében egyetlen adat fajta szerepel. Például ilyenek bizonyos adatbázisok
c, típus nélküli fájlok: na ez az, ami bináris, de fogalmunk nincs mi van benne, mert úgy ahogy van: minden."Ok, cikket lehet írni bármiről, nem kell atomfizikusnak lenni, hogy a részecskegyorsító legyen a témánk, de akkor legalább a stílusa, a mondatszerkesztése, a szakmai szókincse legyen megfelelő. A fogalmakat magabiztosan használja és adekvát meghatározásokat adjon az olvasónak, ha már definiálni akar valamit.
Nem bántani akarom a cikkírót, mert biztos van kereslet az ilyen hasznosnak vélhető írásokra, meg lelkesen dolgozott vele, megosztja a dolgait. Respect ezért, de ne legyen már az embernek az az érzése hogy vak vezet világtalant.ehh... tényleg kár volt írjak.
Van valami trükk, hogy a címlapos írások ne látszódjanak ha fórumozok?
Új hozzászólás Aktív témák
- IFA 2025: Nem is látszik, hogy strapatelefon
- TCL LCD és LED TV-k
- Google Pixel 10 Pro XL – tíz kicsi Pixel
- Gyúrósok ide!
- Milyen videókártyát?
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Háztartási gépek
- NFL és amerikai futball topik - Spoiler veszély!
- Gaming notebook topik
- Apple iPhone 15 Pro Max - Attack on Titan
- További aktív témák...
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 5600X 16/32/64GB RAM RX 7600 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Black Titán dizájn, 200 MP Pro kamera, S Pen
- Akció! Újra Gamer EGEREK! Glorious , Endgamer XM1R , Nibio
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7500F 16/32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7600X 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest