Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dracula

    senior tag

    válasz Celeborn #672 üzenetére

    Hali!

    Én 2 napja vettem meg a tv-t, ciripelést nem hallok. Most próbáltam 2x-ra végre, a THX módott állítottam be, illetve a PH általi beállításokat.

    - A hang elég gyatra, a Thomson 9 éves tv-mben volt "mélynyomó" az legalább jól szólt.
    De nem baj, tv-zésre jó, és DVD-k meg media file-okhoz meg ott a házimozi.

    - IPTV-m van, a settopbox-ot egy a 24" Full HD monitoromhoz adott HDMI kábellel kötöttem össze. Alapból 576p volt, de most beállítottam 1080i-re. Szerintem jobb lett a kép, de oldalt van 2 fekete csík. Nem lenne elég a 720p? Az adásom úgyse HD, csak SD, bár nem rossz a minősége.

    - Nektek nem "vibrál" a tv? Olyasmi, mint régen az 50Hz-es TV-k voltak a 100Hz-hez képest. Papíron ez ugye 600 Hz, de az más. Amikor bejön pl. a beállító menü ( a TV sajátja, ahol a DVB-T-t keresi, ott lászik a remegés, de amúgy is meg lehet figyelni. LCD tv-k képe ilyet nem mutatott, "nyugodt" volt a kép mindig is, ahol néztem. Persze a plazmán sem látszódott ez. Mi lehet ez? Vagy ez ilyen? Full képernyőn, sima DVD-t nézve nem tűnik fel.

    - DVD-vel (Onkyo), simán a Kung Fu Pandával teszteltem (mégis animált az még jobb), és nagyon szép volt a kép, pedig nem tud felskálázni.

    Egyelőre ennyi, várom a reakciókat!

    Üdv!

Új hozzászólás Aktív témák