Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • floatr

    veterán

    válasz attila9988 #77 üzenetére

    Az erste netbankja egész jó a cibhez képest?!
    Egyik nap feladod az utalandót, következő munkanapra "elfelejtette". Alap. Pár éve az asszonnyal már kínunkban röhögtünk, amikor a cibben egyből könyvelte az utalást, az erste netbank meg csak munkaidőben szolgáltatott, és hétfőre sem csinálta meg, biztos hosszú hétvégézett a backend és megfázott a kültéri medencében.
    Nem tudnak bankkivonatot adni, csak PDF-ben. 2016, Balkán. Már szinte kiabálásig fajult az ügy(nem)intézővel a párbeszéd arról, hogy mit nem tudnak még a netbankban.
    Arról már nem is beszélve h az egész netbank olyan hatást kelt, mintha egy gimnazista írta volna beadandónak netscape-re optimalizálva.

    (#73) Darth Sith
    Félre ne értsd, nekem sem a pozitív értelembe vett dolgokkal van bajom, hanem amikor izomból kinyírnak valamit, aminek nincsen érdemi alternatívája, mert nem látják, hogy létezik a canvason kívül bármi elvárás.

    [ Szerkesztve ]

  • joghurt

    addikt

    válasz attila9988 #77 üzenetére

    Tényleg nem várhatom el tőled, hogy végigolvasd a korábbi hozzászólásokat, így kigyűjtenék pár dolgot:

    - Nekem is kell használnom az OTP netbankját. Ettől kezdve ne akarj meggyőzni róla, hogy nem lassú. De az.
    - A PDF-ben letölthető havi számlakivonatok szépek és jók, de rengeteg dolgot nem tudok megtenni velük, amit egy rendes számlatörténettel igen. Tudom, küzdjem át valahogy Excelbe, és onnan kezdve nyerő vagyok. (Megjegyzem, ez a módszer telefonon csak korlátozottan "használható".)
    - Ne gondold azt, hogy a CIB netbankját tekintem a legjobbnak (mert messze nem az), de azért kíváncsi lennék, számodra konkrétan mitől használhatatlanabb, mint az OTP-é.
    - Az OTP drágaságáról 1. vagy megnézed valamelyik gazdasági lap bankszámlákat összehasonlító táblázatát (különböző számlaforgalmak mellett), 2. vagy összeveted egymással pl. az egyes bankok deviza marzsát. Euróból pl. 6 Ft feletti, miközben akad hely, ahol 1,29 a vételi és eladási árfolyam különbsége.

    A tej élet, erő, egészség.

Új hozzászólás Aktív témák