Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz #26681856 #44 üzenetére

    Igen, lattam, de mar akkor is ugy gondoltam, hogy hulyeseg, hiszen ez volt az AMD eredeti kommunikacioja is:

    Azaz:
    1) OS patch, nincs vagy minimalis teljesitmenyveszteseg
    2) Kozel nulla esely a kihasznalasra
    3) Nem erinti az AMD procikat

    Most is pont ugyan ezt mondjak, csak mostmar van tobb info a frissitesrol, nem csak annyi, hogy majd update megoldja egyszer.

    Szoval nem ertem, mire fel perelik oket, pontosan ugyan azt mondjak, mint eddig, csak mostmar tobb informacioval rendelkeznek.

    szerk: ne erts felre, az AMD-t se kell felteni, amint elonybe kerul, ugyan olyan gusztustalanul araz es viselkedik, mnt az intel (P4 vs Athlon 64/X2 era, khmmm), csak epp En ugy gondolom, hogy ebben az esetben:
    - Az Intel terel, gusztustalanul intezi ezt az egeszet, plusz probalta a sajat mocskat a mindenki maseval osszemosni
    - Az AMD kiadott egy egyszeru, lenyegre toro es ertheto tablazatot
    - Az ARM-nel meg hat a kokain, majd ha felebredtek, talan vegre lesz valami erdemleges reakcio

    Erdemes meg megnezni, hogy az Intel a nyilatkozataban onmagat alig emliti, az AMD es az ARM pedig tobbszor is feltunik, raadasul olyan kontextusban/felhanggal, mintha konkretan ugyanannyira sebezheto lenne, es konkretan az Intel segitene nekik megoldani a problemat. Persze, ugyesen fogalmaztak, es valojaban nem mondanak olyat, ami nem igaz, csak szandekosan erosen felreerthetore sikerult a fogalmazas.
    Az AMD nyilatkozataban az Intel szora nincs talalat, gyak egy sima tablazat a sajat processzoraik erintettsegerol.

    Szerinted a ketto kozul miert mindenki az Intelre van kiakadva?

    [ Szerkesztve ]

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák