Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaUser

    addikt

    válasz sb #68 üzenetére

    Hát mondjuk tényleg nem átlagigény. :) Minőségben egyébként meglepően nagy az ugrás, pont most szórakoztam ezzel a plazmás topikba is írtam, hogy messze kisebb difit látok egy jó 720p rip és a gyári BD között, mint a 720p rip jinc + ar vs mondjuk bicubic upscaling között.

    Itt egy kép, de főleg mozgás közben látszik, jinc3+ kivételével mintha háló lenne a kép előtt.

    Egyébként 780Ti-t meglepően elég egyszerű kipörgetni, upscaling-nél 2x8 tap, + ar + magas bitrate és máris akadozik is. De nyilván 1080p-s anyagnál ez nem gond, csak srácnál van vagy 10 winyó 720p rippel teli (főleg sport) és inkább ezek 1080p-s beszerzése lenne a gond.

    Mercutio_: Mivel itt alapvetően a skálázás minőségéről van szó, szerintem a képminőség javulás látványos a kijelző típusától függetlenül, lásd a fenti képet. Nyilván 1080p anyagnál nincs nagy difi (de lehet én vagyok vak).

    ''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

Új hozzászólás Aktív témák