Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SZATA

    senior tag

    Sziasztok!

    (Írtam a Desire topikba is, de gondolom ott többnyire más emberek vannak mint itt.)

    A véleményeteket szeretném kérni arról, h a Defy-t vagy a HTC Desire-t vegyem. Mindkettő T-s lenne. Az előző 80, az utóbbi 90 ezer. Tudom, h a Defy sokkal olcsóbb a Vodánál, de T-s vagyok és ott van jelentős kedvezményem a listaárból. Jelenleg egy HTC Kaiserem van. Nem használnám ki teljesen a strapabíróságát, de összességében egy jó teló, és a strapa csak plusz.

    Ami a Desire mellett szól:
    - Android 2.2, és talán frissíthető lesz 2.3-ra
    - 720p videó rögzítés, több fotó funkció
    - trackpad és hardver gombok
    - (jobban elterjedt, nagyobb okostelefonos tapasztalat, jobb szoftveres háttér, support)

    Ami ellene:
    - gyenge akksi
    - kis háttértár (bár nem tudom mennyire gond 2.2-vel)
    - nincs wifi N és DLNA
    - a Defyvel azonos kijelzőméret, de nagyobb ház

    A Defy előnyeit és hátrányait tudjátok. Mindkettőt (sajnos eddig csak AMOLEDes Desire-t sikerült ) próbálgattam pár percig, de nem tudok dönteni egyenlőre.

    Azt, hogy akár egymáshoz képest, vagy akár a napi használatban melyiknek milyen erős a processzora, nem tudom eldönteni. Ugyan így vagyok a kijelzővel is. Nem tudom hogy a LCD a jobb a napfényes láthatósága miatt, vagy az SLCD a jobb betekintési szög miatt. Pedig olvastam pár tesztet.

    Ami még fontos, hogy nem szeretném rootolni a telót, és custom ROM-ot sem akarok rá. Legalább is az első 1-2 évben biztosan nem.

    Ti melyiket vennétek?

    Köszi!

  • SZATA

    senior tag

    válasz kano #5183 üzenetére

    Tudom hogy elég kevés a hely a programok telepítésére a Desire-n, fel is írtam mint negatívum. A Defyn mind a kb. 2GB helyre lehet progit telepíteni? Mert azt hallottam, h van olyan robot, amin hiába van nagy storage, de elkülönül a ROM-tól, ezért nem lehet bele telepíteni. Nekem nem gond h (T-Mo) függő, és a 65e forintos ár nem pálya mert sok a kedvezményem, és olcsóbban venném annál is.

  • SZATA

    senior tag

    válasz gkhp #5265 üzenetére

    Erről jut eszembe, hogy a Motorolának van valami programja amivel lehet a Defy-t PCvel USBn keresztül szinkronizálni? A honlapjukon nem találtam, illetve nem ehhez. (Sztem kissé kaotikus a weboldaluk.)

Új hozzászólás Aktív témák