Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bwoay

    nagyúr

    válasz MC Pite #1057 üzenetére

    talán az én hibám, de valahol (hol?) átsiklottam afelett, amint írod, hogy "ipari" környezetben fogod használni. azért persze bízom benne, hogy nem kerülte el a figyelmed, kinek a hozzászólására reagáltam, de a postom mindemellett nem konkrét személynek, hanem annak a jelenségnek szólt, melynek köszönhetően minden egyes postra, ami a gorilla glass erényeit taglalja, jön egy szkeptikus megjegyzés, olyanok részéről, akik még nem használtak ezzel ellátott telefont, viszont internet segítségével otthon ülve is meg tudják állapítani a karcállóságát. mint már korábban is elmondtam: mindenki úgy védelmezi a saját készülékét, ahogy akarja, hiszen az ember "alanyi joga" a kételkedés. én csupán annyit kérek, hogy ne tegyünk úgy, mintha ez lenne a világ első gorilla glass kijelzős készüléke, amivel kapcsolatban még jogosan sok a kétség. biztosan nem véletlen, hogy a legdurvább körülmények (aszfalt/sár/kövek és tsai) közé szánt Sonimok kijelzőjét is gg védi, bár nyilván arra is lehet fóliát tenni, ha valakinek ettől lesz könnyebb a lelke...

    [ don't... don't believe... don't believe the hype ]

Új hozzászólás Aktív témák