Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pete_21

    addikt

    válasz zolion01 #25194 üzenetére

    Igen, és lehet amiatt is van különbség, hogy nem a default launchert használom.
    De amúgy sokszor futattom a Battery Widget Monitort, így azt nem húzom ki, és emiatt nem futok bele a hibába. :D

    (#25195) Moleman: Ez új kártyánál nyugodtan letörölhet róla mindent a PC is. :D
    Egyébként szerintem a telefon és a PC is ugyanúgy egy gyorsformázást csinál, ami lényegében annyi, hogy mindent töröl róla. Viszont a telefonban érdemes mindenképp megformázni, a PC-set tényleg ki lehet hagyni.

    (#25197) szoke12: Köszi, na ezt nem tudtam. Akkor így ki tudja deríteni a kolléga, hogy milyen gyári sbf-et kell visszatennie.

    Ma láttam, hogy a vissza gombom jóval halványabb a többi led-hez képest. Úgy látszik nekem is kiégett. Pár hét múlva, amikor tudom nélkülözni a telefont, akkor megy a szervizbe. Egyébként ez csak halványabb lett, vagy teljesen kiégett, de a két oldalán lévő led bevilágítja kicsit?
    És a másik kérdés: a ledek tudtommal nem igazán égnek ki. Márpedig ez nagyon gyakori hiba. Biztos, hogy led van benne? Esetleg nem a led halt meg, hanem valami más döglik meg ilyenkor? :U

Új hozzászólás Aktív témák