Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Borgi

    aktív tag

    válasz Borisz76 #31 üzenetére

    hi

    azért nem mindenki hanyagolja a játékokat annak ellenére hogy a munkája miatt sokat utazik. Én pl sokat utazok és sokat vagyok külföldön ahol ha nincs más akkor csak a notim marad amin igenis jáccani akarok és nemcsak filmeket nézni. Ilyen esetben meg leeht akármilyen bika asztali gépe akár olcsón az embernek, ha az év nagyrészében kb 1000 km választja el tőle. Mondjuk hamar vállas lennék ez a szörnyike cipelése közben persze ehhez remélem alapból adnak hozzá való hátizsákot mert szerintem akárhova bemegyek, hogy egy 18,4 colos notihoz akarok hátizsákot, asszem heves röhögést váltok ki :). Azt meg erősen kétlem hogy ezt 1 vállon való cipelésre szánják :)

    utazás közbeni használathoz meg annyit, hogy itthon az IC-n és külföldön minden igényesebb vonaton van konnektor :) (néha még fesz alatt is van :) ). akkor meg máris lehet használni, azt meg hogy minek bele akksi? hát azért ha elmegy az áram egy rövid időre akkor se járj pórul. mivel az asztali gépek mellé is illik szünetmentest rakni.

    ui.: azért nem rohanok a boltba venni 1-et :) bár lehet tudnám használni :)

    üdv,
    Borgi

    [ Szerkesztve ]

    Resistance is Futile!!

Új hozzászólás Aktív témák